dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł121,55 m² 6 663,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, przedpokojem znajdujące się na 5 piętrze w budynku 6 piętrowym (z windą). Na poziomie -1 znajduje się komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 580 zł62,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - przy ulicy Sobieskiego. Blok znajduję się w cichej okolicy. W bliskiej odległości znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa, kameralna inwestycja z widokiem na panoramę miasta. Oferuję na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 572 zł71,74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 71,74 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,37 m² 13 462,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Ładne mieszkanie 1-pokojowe z komórką lokatorską, balkonem położone na osiedlu "zielone Tarasy". Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Nadmorskie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł55,06 m² 13 494,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie Poznań, naramowice ul. Rubież Marzysz o własnym M z prywatną przestrzenią i z szybkim dojazdem do centrum? Te cztery wyjątkowe lokale to.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko, przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,70 m² 6 044,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w odnowionej kamienicy w Elblągu przy ulicy Królewieckiej o powierzchni 62 m2 (po podłodze 75 m2). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Metalowców w Jaworze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,60 m² 6 782,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Sandomierskiej. Dzielnica położona jest w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Klimatyczne mieszkanie położone w pobliżu Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł94,47 m² 3 175,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w cenie jednego w kamienicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 51,23 m2 do zrobienia według własnej aranżacji. Rozmieszczono: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 69 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 568 zł43,74 m² 22 623,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny budynek apartamentowy integruje funkcje mieszkalne i usługowe, a całość dopełniają najwyższej jakości, wyjątkowe części wspólne dedykowane mieszkańcom. Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 000 zł27,59 m² 11 453,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

oraz podatku pcc. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grażyńskiego w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,02 m² 12 076,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! Umeblowanie w cenie! (z wyłączeniem rzeczy osobistych oraz części sprzętów agd/rtv). Lokalizacja: toruń, jar, osiedle Smart, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 436 zł56,89 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 47 położone na trzecim piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 56,89 m2. Cechą szczególną inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu z sensownym układem i dwustronnym doświetleniem, ta oferta w Świdniku przy ul. Kopernika jest warta obejrzenia. 46 m na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 716 zł52,60 m² 9 063,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Łódź Górna (dąbrowa). Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku z cegły. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach (dzielnica Piotrowice) przy ul. ul. Generała Zygmunta Waltera - Jankego. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł120 m² 22 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak eng, pol, ua, rus Jasny i cichy apartament na pograniczu Śródmieścia i Muranowa - Osiedle Prezydenckie Apartament położony na prestiżowym Osiedlu Prezydenckim, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 998 zł48,22 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe z ogrodem położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

540 400 zł46,70 m² 11 571,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała ul. Rzeźnicza dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86,50 m² 9 005,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86,5 m (ok. 100 m po podłogach), położone na zamkniętym i spokojnym osiedlu Nowe Miasto. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37 m² 16 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 37m usytuowane na parterze w bloku 10 piętrowym. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia osobna ( w prześwicie ) - łazienka - przedpokój. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł66 m² 6 818,17 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe (możliwość zrobienia 4 pokoi) mieszkanie o powierzchni 66m2, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 109/111. Lokal znajduje się na 1 piętrze 24 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,40 m² 12 233,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m , położone przy ulicy Pilotów w Gdańsku (dzielnica Zaspa). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 625 zł33,09 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie typu M02 składa się dużego dziennego pokoju wielkości 19,16m2 połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 213 zł38,31 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie, idealne pod wynajem, w Regułach, 10 min. do centrum Warszawy Inwestycja Ogrody Przyjaciół w podwarszawskich Regułach to kameralny budynek w zielonej okolicy, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 224 zł68,46 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera, z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarazerwowana Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w doskonałej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu głogowska/hetmańska. To idealne.