dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ursynów, ul. Miklaszewskiego Ustawne mieszkanie o powierzchni 48 mkw., położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Rezerwuję sobie prawo do bycia absurdalnym mawiał bohater powieści Fitzgeralda. Ty nie musisz szukać wymówek, bo posiadanie mieszkania z bezpośrednim widokiem na wrocławski Rynek to czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 700 zł42,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczyrku - inwestycja w sercu Beskidów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu. Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,84 m² 8 859,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,84 m znajdujące się przy ul. Kolankowskiego (na Skarpie). Lokal znajduje się na ósmym piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł57,48 m² 5 932,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie katowickim przy ul. Zielonogórskiej 9a/10.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 33 m2 usytuowaną na drugim piętrze w wysokim bloku z windą na os. Manhattanie. Cena mieszkania: 320.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy | ul. Marszałkowska | Plac Konstytucji | od zaraz Na wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł81,50 m² 3 668,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w kamienicy z ogrodem - centrum Jastrowia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 81,5 m2 położone w samym sercu Jastrowia. To idealna propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,33 m² 16 671 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Ułańskiej w Świnoujściu w budynku z 2017 roku. Charakterystyka nieruchomości : *.

Szczegóły ogłoszenia

1 807 125 zł144,57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37,93 m² 105,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe, po remoncie mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na podwyższonym parterze w doskonałej części Śródmieścia -> Muranowie, przy ul. Anielewicza. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł34 m² 20 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pratum przy jeziorze Tałty to komfort dostępu do wszelkich atrakcji Mazur, luksus i spokój w jednym miejscu. -jezioro Tałty i marina: 70m -lodowisko: 300m -aquapark i basen: 600m -stok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 317 zł70,07 m² 13 433,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40.01 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł30,94 m² 15 513,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,94 m salon z aneksem kuchennym oraz oddzielny, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,59 m² 16 817,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w sercu Lublina Apartamenty Art Deco, ul. Spokojna 10 Do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni 38,59 m , położony w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł76,13 m² 7 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. Pomorskiej Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , położone w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł37,90 m² 34 300,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle garnizon/ inwestycja z 2023r./ APARTAMENT o powierzchni 37,90 mkw./ 4 PIĘTRO w siedmiopiętrowym budynku z windą/ panoramiczne okna/ ekspozycja wschodnia/ widok na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,47 m² 7 293,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 53,5 m | balkon | parking dla mieszkańców | Bielsko-Biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , położone przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł95 m² 125,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje stylowy, 4-pokojowy penthouse na wynajem w Wilanowie wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 078 zł72,22 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 050 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna i nowocześnie urządzona kawalerka w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna dla jednej osoby lub pary, która szuka komfortowego miejsca do życia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł41,40 m² 7 850,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,20 m² 8 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł81 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w miejscowości Mozów, oddalonej zaledwie 5 minut jazdy od Sulechowa. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,94 m² 8 421,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 88,94 m Radom, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12. Oferuję do sprzedaży komfortowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,94 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,50 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, ul. Sasankowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym balkonem z widokiem na Stary Gaj od strony.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,93 m 2 położone na I piętrze budynku z 2013 roku (oddany do użytkowania w 2014 roku) przy ul. Macieja Dębskiego 21.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,10 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią zlokalizowane nieopodal Galerii Mokotów. Aktualnie mieszkanie jest przedmiotem najmu i generuje rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 500 zł31,23 m² 11 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 31,23 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 381 zł58,14 m² 19 115,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane osiedle to wieloetapowy kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie jego mieszkańców. Doskonała lokalizacja, funkcjonalne, pełne zieleni wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

768 960 zł32,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Apartament Premium w Marine Hotel ***** 1. Linia Brzegowa | Widok na Morze | Gotowy Biznes Inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Marine.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie przy ul. Spółdzielców w Turku to propozycja dla osób, które chcą urządzić przestrzeń dokładnie według własnego gustu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł245 m² 7 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, basenem i strefą spa Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 245 m , z dużym ogrodem (ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,60 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum! Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.