dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

855 000 zł93 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, która łączy w sobie komfort, lokalizację oraz wyjątkową powierzchnię mieszkania. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,24 m² 6 820,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 48,24 m2. W skład mieszkania wchodzi również kuchnia, łazienka, duży przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96,80 m² 8 254,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, duże mieszkanie z garażem oraz lokalem usługowym na parterze - idealna pod inwestycję! Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy funkcję mieszkalną z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 105 zł28,42 m² 13 585,68 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,24 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu najem luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Nowe Ptasie - ul. Meteorologów. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,40 m² 6 450,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, na parterze II piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Małomickiej. Lokal posiada 1 przestronny pokój, widną i ustawną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,91 m² 14 712,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty 22.05 :) Obowiązują zapisy! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia godziny. Mieszkanie z klimatyzacją, pełnym wyposażeniem, systemem smart home oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł85,60 m² 9 918,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomości Ta oferta to perełka na rynku nieruchomości. Mieszkanie 4 pokojowe, dwupoziomowe w dwupiętrowym bloku z dojściem do basenu i siłowni przez podziemny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 690 zł48,20 m² 18 396,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 500 zł30,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki opis mieszkania - Wyjątkowa oferta wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,80 m² 5 759,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,80m 2 , usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 2000r. na terenie zamkniętym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazyjna cena dla inwestora siemianowice śląskie - pck blisko parku pszczelnik I parku miejskiego szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 21m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kożuchowa. To idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, odnowione wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

657 800 zł59,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy słoneczny apartament o powierzchni 59,8 m2, wykończony pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w Centrum miasta, przy ul.1- go Maja. Nieopodal sklepy: biedronka, netto, dino, bliski dostep do komunikacji miejskiej, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50,45 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64,40 m² 6 816,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie po remoncie - pokój z aneksem kuchennym, 3 pokoje, łazienka, przedpokój, piwnica 6,5 m , - wymienione instalacje, - ogrzewanie własne gazowe - funkcjonalne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,54 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesny apartament wykończony w standardzie premium, położony w nowym budynku z 2024 roku. To mieszkanie, w którym każdy detal został przemyślany od zabudów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 480 zł48,04 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje z dużym ogrodem Inwestycja Bliska Szyndzielnia Prezentujemy nowoczesne mieszkanie o numerze M1/04, położone na parterze w prestiżowej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 460 zł51,42 m² 13 526,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji w Wzgórzach Krzesławickich. Niewątpliwym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł26 m² 11 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na 2 piętrze odnowionej kamienicy na bydgoskim Okolu. Lokal przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł75,89 m² 3 149,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,40 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł201 m² 8 751,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł71,20 m² 5 238,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - siemianice kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

593 280 zł37,08 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akceptacja zwierząt. Zapraszamy rodziny 2+1 Kaucja 2000 pln dla osób z pozytywną weryfikacją. Kaucja 4000 pln dla osób z dziećmi i zwierzętami. Na wynajem przytulne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 92 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,30 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na sprzedaż położonego na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej. Na powierzchnię 48,3m2 składają się: pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 64,95 m Ołbin, ul. Damrota, wrocław Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 64,95 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68 m² 10 220,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Bolesława Prusa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Bolesława Prusa, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 550 zł33,50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł151,70 m² 5 471,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu miasta! Lokalizacja: centrum miasta, kameralna i zamknięta ulica - cisza i spokój w samym sercu miejskiego życia Opis.