dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

310 000 zł49,50 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna alternatywa do zamieszkania, do wynajmu lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 319 zł65 m² 23 989,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł33,87 m² 15 323,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie. Cesja praw. Brak podatku pcc 2 pok. 34 m2 za 519 000 zł Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 750 zł73,50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73,5 m , położonego na dziewiątym (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polinezyjska 1, warszawa ursynów największe atuty lokalizacja premium: metro imielin: tylko 250 metrów od klatki (3 minuty pieszo!). Infrastruktura: 200 m do Galerii ken Center, 400 m do Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Powstańców Wielkopolskich 15a w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 56 m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł66,56 m² 3 756,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje mieszkanie znajdujące się w bardzo ładnej kamienicy. Mieszkanie na parterze , składa się z : - 2 pokoi - kuchni ( zaaranżowanej jako salon z aneksem kuchennym) -.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku na Widzewie. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.82,89m położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na parterze apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, posiadającym wyjście na taras i ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,17 m² 45,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym przy ul. Opolskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na modernistycznym osiedlu bloków mieszkalnych, zbudowanych w 1930 r., wpisanych do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł57,60 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Partyzantów 34. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kielce,świętokrzyskie

529 000 zł71,43 m² 7 405,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży duże, trójstronne mieszkanie o powierzchni 71,43 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.30m2 położone na parterze w niskim bloku okolice Wólek. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna duża sypialnia ,łazienka z wc, schowek. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł35,79 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 2-pokojowe mieszkanie z antresolą! Centrum miasta- nowczesna inwestycja! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł51,60 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe W niskim bloku os. Staszica lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Staszica. Lubiana okolica, w pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, park oraz Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 142 zł68,81 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36,70 m² 8 310,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m kw w dzielnicy Górna przy ul. Umińskiego. Nieopodal Śląskiej, stacji Łódź Chojny, tatrzańskiej, mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 757 zł39,29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,20 m² 5 386,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

dwa balkony, miejsce parkingowe przynależne do lokalu, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow. 36,20 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 442 zł54,70 m² 12 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 zł67,50 m² 21,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Ratuszowej w Dębicy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Ratuszowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 840 zł69,12 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z widokiem na park - Mokotów Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,12 m , położone na 3. piętrze w nowej inwestycji na Służewcu (mokotów). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy dwupoziomowy apartament Z tarasem W brynowie! dostępny od zaraz! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł79,30 m² 4 034,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Głogów , Centrum, 3 pokoje, powierzchnia 80m2, iip, sprzedaż 319 900 zł nowa cena! Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, o nietuzinkowej przestrzeni w centrum miasta? Świetnie!.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone w Rybniku, ul.Orzepowicka na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz inwestorów - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 000 zł66,76 m² 11 698,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 827 zł59,22 m² 11 648,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne 59,22 M2 W sercu katowic Z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Starowiślnej.Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje sę na drugim piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Gdańsk Jasień, ul. Stężycka 101. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m użytkowej (ok. 100 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15,44 m² 10 362,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą! Opis lokalizacji: łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł65,70 m² 11 796,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się oferta przestronnego, nowoczesnego i zaprojektowanego z dbałością o każdy detal mieszkania. To wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie stanowi idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł34 m² 16 294,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m we Wrocławiu blisko Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla rodziców szukających bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia | 2- pokoje | ul. Wrocławska idealna oferta dla singla, pary, osób studujących A także seniora Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 920 zł79,08 m² 87,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,54 m² 9 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w 4-ro piętrowym bloku jednoklatkowym po termoizolacji. Ścisłe centrum Błonia. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, położone w Centrum. Mieszkanie o pow. 35 m2, położone na 3 piętrze budynku oddanego do użytku w 2018 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł66,87 m² 11 948,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Villa Harmonia to kameralne, nowoczesne osiedle w Grodzisku Mazowieckim, składające się z ośmiu eleganckich budynków w zabudowie szeregowej. W każdym budynku zaprojektowano tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł34 m² 13 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ +Intersuje Cię.