dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

1 760 000 zł69 m² 25 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie na Woli z tarasem 22 m2 Przy metrze | 3 pokoje | Obok Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich nieruchomość Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł91 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m zachwyca nie tylko metrażem, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł56,24 m² 17 780,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Osiedle "radarowa" to propozycja dla osób poszukujących spokojnego, kameralnego miejsca do życia w Warszawie, z dobrą infrastrukturą i wygodnym dojazdem do miasta. Zamknięty teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 620 zł52,27 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 675 zł58,85 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania deweloperskie w spokojnej, a zarazem bliskiej centrum lokalizacji miasta Kcynia, ul. Młyńska. Miejsce inwestycji znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł21,37 m² 14 506,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 21,37 m , położony w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny - w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 530 zł61,20 m² 9 502,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 624 zł58,56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł94,70 m² 7 866,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na poddaszu Funkcjonalny układ | Oddzielna kuchnia | Po remoncie instalacji | Gotowe do zamieszkania | Pełne wyposażenie w cenie | Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m z balkonem, ogrodem i dużą piwnicą Gdańsk Wrzeszcz | kamienica | 3 pokoje | 2 piętro Na sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,85 m2 (powierzchnia wraz z piwnicą), bez piwnicy ok. 60m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,60 m² 10 067,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gruntowej na osiedlu Młodych w Białystok. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł51,70 m² 13 133,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach kluczowe informacje Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł76,60 m² 3 342,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego w Sobieszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,43 m² 14 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 37,43 m Reda City, etap II ul. Bronowicka, gumieńce, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł52,76 m² 10 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro noeruchomości Mały Domek zaprasza do zapoznania się z fantastyczna ofertą nowych,pieknych mieszkań w najbardziej prestiżówej ,zielonej dzielnicy w sródmieściu Jeleniej Góry tuz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł64,30 m² 8 740,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,60 m² 7 825,11 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 44,6 m2 , położonego w Chorzowie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 7 na 3/15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 536 zł86,13 m² 12 104,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w inwestycji Ventus Park - skrzyżowanie ulic Piastowskiej oraz Piłsudskiego. Do mieszkania miejsce postojowe na platformie w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B3 Powierzchnia 42,34 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Gubinie przy ul. Kosynierów Mieszkanie położone jest na poddaszu budynku jednopiętrowego o powierzchnia 44 metry kwadratowe w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Kameralne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce znajduje się po zachodniej stronie miasta. Położone z dala od śródmiejskiego ruchu i gwaru, co gwarantuje spokój nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 221 zł30,09 m² 20 645,43 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 1-pokojowy | 30,09 m , Warszawa Wola | 621 221 zł Wola to dziś najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy i jedno z niewielu miejsc w stolicy, gdzie prawdziwy work-life.

Szczegóły ogłoszenia

4 020 000 zł67 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość : Apartament 67m2 zlokalizowany na X piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz Apartament znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,50 m² 7 271,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w centrum, o powierzchni 75,5 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3- piętrowej kamienicy. Składa się z: - salonu - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w kamienicy nieopodal Pl. Hallera, przy ulicy Szymanowskiego 5 Budynek z cegły, wybudowany w latach 50., wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 993 zł66,31 m² 10 255,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: inwestycja zlokalizowana w Czarnochowicach przy ul. Dębowej to kameralne osiedle składające się z czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł80,40 m² 22 263,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, idealnie ciche, przestronne, rozkładowe, 3 pokoje, wysokie prawie 3m, ładny taras/loggia 8m2, zieleń. Idealnie ciche, rozkładowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł216 m² 2 407 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Strzyżów - mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 216 m2 w połowie piętrowego domu, który w 2013 roku przeszedł generalny remont. Rozkład mieszkania: - parter: hol wraz z klatką.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł37 m² 3 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. - wysoki parter Ogrzewanie elektryczne, można zmienić na gazowe, kominkowe. Okna plastikowe. Na podłogach panele. Do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł42,20 m² 15 402,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brzegowej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowsze budownictwo. Wysoki standard, dwa poziomy. Apartament bardzo ciepły, środkowy i słoneczny. Okna pcv z żaluzjami drewnianymi wykonanymi na wymiar. Garderoba i efektowna antresola to.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,06 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Ofertą Naszego biura jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47m2 znajdującego się w Rybniku - Newiadom Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi , salonu , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 135 zł51,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

699 900 zł82,81 m² 8 451,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 82,8 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku na osiedlu Kormoranów, na pograniczu dzielnic Warszewo i Żelechowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie mamy prawdziwą gratkę - trzy pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta w cenie - 2300 zł miesięcznie dla wynajmującego plus czynsz [ok 1200zł] oraz opłaty licznikowe Lokal kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,35 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,35m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ul. Holenderskiej, muchobór Mały. Mieszkanie składa się z: - trzech.