dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Witosa ul. Barlickiego - 49 m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o powierzchni 49 m2 zlokalizowanego w Katowicach na.

Szczegóły ogłoszenia

129 500 zł19,03 m² 6 805,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na mapie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł96,20 m² 6 964,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu lokal mieszkalny wraz z ogrodem, zlokalizowany w cichej części dzielnicy Wróblin w Opolu Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

848 200 zł43 m² 19 725,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze na sprzedaż: dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28,43 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze! Najem okazjonalny. Zapraszam na prezentacje 1- pokojowego mieszkania O pow. 28,43 mkw, położonego w centrum miasta w pobliżu Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 usytuowana na I piętrze, w spokojnej okolicy Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,12 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w nadbudowie kamienicy przy ul. Emilii Plater. Idealna propozycja dla singla szukającego funkcjonalnego lokum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowa oferta ~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46 m² 10 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem. Powierzchnia mieszkania: 46 m Powierzchnia piwnicy: 7,40 m Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,61 m² 7 560,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dwa mieszkanie na jednej księdze wieczystej. Dwupak! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w Gliwicach przy ul. Krzywej. Mieszkania usytuowane są na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł36,61 m² 22 671,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji noho, zlokalizowanej w sercu Krakowa - na styku Śródmieścia i Grzegórzek, przy ul. Mogilskiej. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,75 m² 11 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się w Kowalach, znajdujące się w budynku z 2016 roku na piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,60 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie typu kawalerka położone w zadbanym budynku przy ulicy Jagiellońskiej, w odległości spaceru od stacji metra stadion. Stara praga -jagiellońska | ładna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 168 zł38,24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Ta kawalerka z antresolą czeka na Ciebie! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 29 m przy ul. Chrobrego idealna dla singla lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł34,02 m² 10 552,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyce,zachodniopomorskie

229 900 zł46,30 m² 4 965,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację i do zakupu :) Mieszkanie na 1 piętrze niskiego budynku w Pyrzycach przy ulicy Narutowicza. Dwa oddzielne pokoje, w tym jeden z balkone, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 272 zł31,27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję przytulną, dobrze rozplanowaną **kawalerkę** o powierzchni **31,27 m ** położoną na **5. piętrze** (w 8-piętrowym budynku z windą) na Winogradach. To idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 025 715 zł112,92 m² 17 939,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 112,92 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 1. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 112,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł54,04 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Wystrój wnętrza utrzymany jest w białej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,11 m² 7 343,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym położonym na Osiedlu " Ogrody " w Kołobrzegu. Lokal na parterze - posiada własne - niezależne od klatki schodowej wejście oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,24 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,99 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł81,60 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,50m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Lipowej na osiedlu Centrum. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,34 m² 11 619,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum - idealne pod inwestycję. Do zaaranżowania jako salon z aneksem i osobną sypialnią lub na gabinet, biuro, usługi. Balkon od strony ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram. Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 25m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Poszukujesz mieszkania u podnóża Gór Sowich, cenisz sobie ciszę i spokój a zarazem lubisz aktywnie spędzać czas wolny. Ta nieruchomość powinna cię.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł52 m² 14 173,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukałeś komfortowego mieszkania? Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie z ok2000r Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 453 zł55,24 m² 12 300,02 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł44,02 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w dzielnicy Północ Mieszkanie przytulne i bardzo ustawne zlokalizowane przy Alei Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58,50 m² 7 606,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym salonem, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij