dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

240 000 zł39,50 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze informacje: - 2 oddzielne pokoje, - po kapitalnym remoncie, - wszystko nowe, - bardzo wysoki standard, - super lokalizacja. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej:.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł48,38 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie blisko Manufaktury z komórką lokatorską. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł37 m² 23 513,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o pow. 37 m2 zlokalizowany w samym sercu Zakopanego Lokal charakteryzuje się widokiem na panoramę Tatr, którą można podziwiać bezpośrednio z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47,50 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykły apartament z dużym tarasem i pięknym widokiem, w inwestycji - Dom pod Wilgą [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł49,56 m² 11 208,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Rzeszów, ścisłe centrum, plac Wolności, lokal mieszkalny z funkcją użytkowania biurowo- usługową, 2 pokoje, 49,56 mkw, sprzedaż, 555 500 złotych. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,60 m² 11 974,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Bródno idealne miejsce do życia Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko metra, z dużą ilością zieleni i świetną komunikacją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł126 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni 126 m , zlokalizowany na 6 piętrze w centrum Warszawy. Nieruchomość Apartament 4-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł127 m² 93,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ochota | ul. Lutniowa 25 | Park Szczęśliwicki | 127 m | 4 pokoje | 2 łazienki | taras 80+ m | loggia 8 m | II piętro | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska Atuty: doskonale wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł56 m² 16 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56,50 m² 10 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Poznań, ulica Załęże na Łazarzu w Poznaniu, krótka kameralna, cicha i zielona ulica z ograniczonym ruchem samochodowym. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37,53 m² 6 661,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Sulejowie o powierzchni 37 ,53 metrów kwadratowych położone na parterze wolnostojącego budynku czterolokalowego przy ul. Krakowskiej 4. Niedawny gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł66,99 m² 7 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon | Teren ogrodzony | Ogrzewanie miejskie-podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Stroma, białystok Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Stromej w Białymstoku. Lokal idealny zarówno dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł103 m² 24 271,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Genialna inwestycja na ul. Floriańskiej. Do sprzedaży mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w sercu Starego Miasta, na jednej z ulic odchodzących od Rynku Głównego. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,20 m² 18 766,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament położony na parterze kamienicy w rejonie ul. Długiej, ul. Krowoderskiej. Apartament o powierzchni 76,20m2, dwupokojowy. W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Swarzędza, przy ul. Gryniów w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,20 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Nową Ofertę - Mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,20 m2 na 4 Piętrze Nieruchomość położona w Dzielnicy Maroko - Nowiny zlokalizowane w wysokim 10cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60 m² 11 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Osowej. To spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł68,57 m² 8 443,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! przytulne mieszkanie W cichej okolicy Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 (3 pokoje) o powierzchni użytkowej 68,57 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł63 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybernetyki 15 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł56,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,50 m² 12 056,74 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł104,73 m² 4 917,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 104,73m2 zajmuje całe I piętro kamiennicy. Na powierzchnie mieszkania składają się: przedpokój, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa część domu w Sopocie - ul. Łowicka 14 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży części domu o powierzchni 53 m ( plus dodatkowa przestrzeń co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł35,26 m² 25 382,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie typu studio w nowoczesnej inwestycji Steam Park [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

37 mkw do wynajęcia od już Na wynajem komfortowe 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Siennicka w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny mieści się na 2 piętrze z windą. Jest urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,38 m² 6 294,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez cudzoziemców. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Legnickiej w Koszalinie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,62 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m , położone na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Mochnackiego w Słupsku. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,50 m² 5 315,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz ciszy, przestrzeni i wygody? To może być to - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 328 zł43,68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Dominowie, oddanie IV kwartał 2026 i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 43,68 mkw w skład.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Zaodrze przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 49m2 i znajduje się na czwartym piętrze /zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł31,77 m² 13 220,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu .Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na parterze budynku od strony zachodnio.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65,55 m² 16 475,97 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2 znajdujące się na V piętrze w nowej inwestycji Nowa Letnica z widokiem na wewnętrzne patio. Idealne miejsce na inwestycje Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł57,28 m² 15 537,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Jantarze, które zachwyci każdego miłośnika natury. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pachnące nowością zgrabne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Pięciu Wzgórz! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Ujeścisku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij