dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

3 300 zł38,91 m² 84,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2016 r. na Żoliborzu Artystycznym. Salon z aneksem kuchennym, wyposażenie agd (telewizor, płyta , piekarnik zmywarka ), sypialnia (łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku przy ul. Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal o powierzchni 37 m2 składa się z: - przedpokoju, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł173,86 m² 1 610,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony na pierwszym piętrze, w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. W skład nieruchomości wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 974 zł55,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w sercu Dobczyc Nowa Enklawa, ul. Turystyczna Nowa Enklawa najlepszy adres w Dobczycach Nowoczesna inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe 67,54 m | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł165,79 m² 5 368,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! śródmieście, ul. Cieszkowskiego Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł114,34 m² 20 115,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1933 roku na rogu Alei Niepodległości oraz ul. Koszykowej. Powierzchnia 114,34 m2 | dwustronne wschód-zachód | 5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 950 zł50,10 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

801 600 zł65,48 m² 12 241,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,48 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Oferta zarezerwowana do 21.05.26 r. - 0% prowizji - brak.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie zlokalizowanego w popularnej dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie przy ulicy Dębowskiego - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Powsińskiej 27, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Lokalizacja: młode Miasto to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41,35 m² 12 817,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament dla najbardziej wymagających. Z przyjemnością prezentuję jedyny tak wyjątkowy i luksusowy apartament, stworzony z myślą o osobach ceniących najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,10 m² 19 137,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Niektóre adresy po prostu dobrze się kojarzą. Belwederska od lat pozostaje jednym z najbardziej wygodnych miejsc do życia w Warszawie zielono, blisko centrum i z klimatem starego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 530 zł37,64 m² 33 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z miejscem postojowym W hali pod budynkiem! atrakcyjne klimatyzowane mieszkanie W nowym budownictwie - osiedle rodzinne. Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupoziomowe,jasne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,99 m² 12 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zarezerwowane! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku pcc oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł50,60 m² 15 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł27,14 m² 17 980,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka na drugim piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Dwa balkony, 4 i 9 mkw, komórka lokatorska. Okna aluminiowe, szklana elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,18 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł43,38 m² 15 421,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Kiełpinku przy ul. Sympatycznej Osiedle wiszące ogrody. Słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w cztero piętrowym budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 770 zł42,37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 42,37 m2 z ogródkiem 21,23 m2 - 2 pokoje nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 030 zł50,37 m² 9 311,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102 m2 (po podłodze 116,85 m2), w zabudowie szeregowej, położone na kameralnym osiedlu, na ul. Różanej w Wieliczce. Wokół cisza.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,85 m² 5 314,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na dogodnym drugim piętrze, w niskiej zabudowie bloków przy ul.Kusocińskiego. Mieszkanie o fantastycznym układzie, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,03 m² 10 973,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta tylko w naszym biurze Mieszkanie w nowym budownictwie, niska zabudowa. Miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Centrum Psiego Pola, z dala od ruchliwej ul. Kiełczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 750 zł58,46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - komfort oraz przestrzeń Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i spokojną, zieloną przestrzeń wokół. A po południu szybki.

Szczegóły ogłoszenia

716 500 zł40,50 m² 17 691,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w stylu soft loft, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na gdańskim Jasieniu przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,26 m² 26 259,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Garnizon o powierzchni 74,26 m2. Mieszkanie starannie zaprojektowane przez znanego architekta. Sypialnia z widokiem na Trójmiejski Park.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij