dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

789 000 zł32,60 m² 24 202,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni **32,58 m ** w wyjątkowej lokalizacji nad wodą. Lokal znajduje się na parterze i składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50,02 m² 12 974,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wydania! Nowe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób, które szukają czegoś miejsca do życia lub inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,50 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mamy dla Państwa w ofercie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m2 znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Przemysłowej w Wejherowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50,42 m² 11 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament z kuchnią i łazienką, położony na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Pile - Zamość. Ten nowoczesny lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

843 zł44,64 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O konkursie ofert na najem nieruchomości W M. Dąbrowa biskupia, ul. Długa 53/2 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 725 zł46,65 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do życia w centrum Wrocławia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Pierwszy najem po remoncie generalnym. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

65 600 zł63,08 m² 1 039,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4, zlokalizowany w pięciolokalowym, dwukondygnacyjnym budynku mieszkalnym, położonym w miejscowości Lisie Pole 83b/4, na działce gruntu o nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł46,53 m² 23 103 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Częściowy widok na morze | apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata Lokal o powierzchni 46,53 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, na osiedlu Pobitno. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,94 m² 6 387,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta: na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie z duszą położone na parterze kameralnej, sześciolokalowej kamienicy w samym sercu Nowego Dworu Gdańskiego. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł61,70 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe - stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m z balkonem, położone na I piętrze prestiżowej kamienicy Willa Dekerta przy ul. Dekerta w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Św. Ducha. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 386 zł81,38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 812 500 zł125 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Złotej w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 56 m znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł62,52 m² 8 637,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup ostatni apartament I 2 balkony I klimatyzacja I ogrzewanie podłogowe I żaluzje zewnętrzne I garaż podziemny apartamentowiec W mysłowicach - został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1929

Kamienica o przeważającej funkcji mieszkalnej z częścią handlową, wraz z oficyna z.mieszkaniami POWIERZCHNIA Powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 200 mkw. Działalność handlowa ok.2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,15 m² 9 117,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Oferujemy na sprzedaż zadbane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63.3 m2, położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Uniwersyteckiej (śródmieście) Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 704 000 zł81,50 m² 20 907,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy niezależne pokoje przy galerii bonarka-potencjał 7-8 % roi! Dlaczego to idealna okazja inwestycyjna? Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po remoncie będzie generować wysoki przychód?.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6. > mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,66 m² 6 099,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m Przedstawiamy Państwu ciepłe, przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 2-pokójowe mieszkanie w Katowicach, dębowe Tarasy Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,90 m² 5 264,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów, blisko parku i centrum. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Trzech Wieszczów niedaleko centrum, na 3 piętrze ocieplonego bloku. Przy bloku parking,.

Szczegóły ogłoszenia

343 500 zł62,97 m² 5 454,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane w Sosnowcu - dzielnica Zagórze. To idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż. Apartament w systemie Condo, w prestiżowym 4-gwiazdkowym hotelu, w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, 5 minut spacerem do plaży. Podana cena jest ceną netto, przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł46,49 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 46,49 m , położony na wysokim parterze w bardzo dobrej lokalizacji Krynica-Zdrój, w pobliżu ul. Kraszewskiego, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne na nowoczesnym osiedlu - wysoki potencjał wynajmu - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 934 zł61,62 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m na sprzedaż - parter, zawarcie, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w cichej i zielonej części północnej strefy miasta. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł80 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko morza i z szybkim dojazdem do całego miasta? Ta oferta spełni wszystkie najważniejsze oczekiwania. Na wynajem funkcjonalne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł57,75 m² 2 768,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, mieszkanie 4 pokoje, 57,75 m2 cena 159 900 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji w Szprotawie, bezpośrednio przy rewitalizowanym kościele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 277 zł48,03 m² 9 249,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 3- pokojowe o powierzchni 48,03 m2 z balkonem. Usytuowane na nowoczesnym osiedlu mieszkań o niskiej zabudowie szeregowej w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 904 zł56,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 954 zł28,61 m² 15 447,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury miejskiej w ramach koncepcji miasta 15-minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,30 m² 5 045,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 55,30 m2, sprzedam, cena 279 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam ładne mieszkanie w śródmieściu Szprotawy. Nieruchomość mieści się na.