dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

489 000 zł35,44 m² 13 797,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,35 m² 11 442,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m , położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego kąta dla siebie to ta oferta z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł29,10 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka przy naramowickiej | blisko natury, blisko miasta Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? To mieszkanie łączy w sobie nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,83 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Białystok, bojary, ul. Słonimska Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,83 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

365 008 zł57,60 m² 6 336,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tytuł: twoje wymarzone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Idealne 2 pokoje w nowym bloku. Treść: szukasz ciepłego, widnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,90 m² 9 791,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Kanta, osiedle Jaroty w Olsztynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł129,57 m² 3 696,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie z pięknym ogrodem, kędzierzyn-Koźle, ul. Tartaczna 93,93 m , ogród 9 arów Biuro Investment Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,72 m² 13 475,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość! Jedyna taka nieruchomosć na rynku! Nowoczesne mieszkanie urządzone i wyposażone w wysokim standardzie położone w miejscowości Bolszewo ul. Nasturcjowa na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 843 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w solidnie odrestaurowanej kamienicy, w miejscu gdzie charakter dawnej architektury łączy się z komfortem starannie zaprojektowanego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł65,40 m² 12 996,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 726 zł74,66 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 41,73 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim trzecim sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy z 1935 roku. Budynek charakteryzuje się solidną, tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł36,29 m² 23 119,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - w Przecławiu. Trzecie piętro. Budynek z 2000 roku. Ogrzewanie z pieca 2 obiegowego gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! spółdzielcze 2 pokojowe, wyposażone, wolne od zaraz! możliwość zakupu przez obcokrajowców! czynsz tylko 320 zł! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w ładnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 012 zł58,94 m² 7 312,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,30 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lubin, 2 pokoje, 4 piętro, balkon, 36,30 m2, 260 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym wraz z piwnicą. Balkon i okna na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie z potencjałem w Śródmieściu Rozkład: -pokój dzienny -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 408 zł37,52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Inwestycja Mieszkanie na III Piętrze Lokalizacja: ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Z ogromną radością prezentujemy naszą nową inwestycję nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni użytkowej 51,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 730 zł37,45 m² 20 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł48,10 m² 14 345,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł48 m² 12 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezależny układ, cisza i centrum w zasięgu kilku minut Są takie miejsca w mieście, gdzie masz wszystko pod ręką, ale jednocześnie nie czujesz miejskiego zgiełku. To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w Ząbkach przy ul. Ks. Skorupki, 3-pokojowe, super wykończone o wysokim standardzie o pow. 56 m2; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 706 002 zł100,91 m² 26 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,78 m² 12 760,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | II piętro | balkon | stawki - cztery pory roku | 54,78 m | garaż + komórka | wysoki standard Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł80,03 m² 7 797,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Piękny apartament w żorach - spełnij swoje marzenie już dziś! Ostanie dwa apartamenty o takim metrażu! Oferujemy Państwu piękny nowoczesny apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,58 m² 6 962,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28,58 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Pabianic, przy ul. Reymonta 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,84 m² 11 817,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowane przy ul. Marczukowskiej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc dla kupującego Prezentujemy drugi etap Nowej Inwestycji na mapie Leszna - w jednej z najlepszych, najbardziej pożądanych lokalizacji: u zbiegu ulic Estkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł73,50 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na parterze bloku z lat 50-tych w pobliżu parku. Mieszkanie rozkładowe z możliwością przebudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 614 zł51,94 m² 10 119,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.