dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

42 000 zł19,34 m² 2 171,66 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Małomice, kawalerka 19 m2, cena 42 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu kawalerkę zlokalizowaną na poddaszu budynku przy ulicy Mieszka I nr 1 w Małomicach. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 400 zł51,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 9. piętrze bloku z wielkiej płyty. W budynku jest winda, co ułatwia codzienne życie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 411 zł155,58 m² 13 789,76 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 126 m , usytuowane na 16. piętrze nowoczesnego budynku w samym centrum Katowic. 2-poziomowy układ, 4 sypialnie na górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 300 zł75,33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł72 m² 118,06 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 2 pokoje, 72 m , Wola Łucka, klimatyzacja i loggia Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze w budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52,60 m² 16 140,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Cena do negocjacji! Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino! Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45,30 m² 6 379,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł47 m² 5 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul Spółdzielców w Turku czeka na nowego właściciela. Powierzchnia 47m2 składa się z aneksu kuchennego z salonem, pokoju, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł39,40 m² 19 543,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7/ kamienica zrewitalizaowana w 2022r. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł74 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem w ovo Wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 39,13 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł106,54 m² 7 227,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Legnica, tarninów, powstańców Śląskich, apartament, 2 piętro, 2 balkony, sprzedaż. Na sprzedaż luksusowy apartament położony w reprezentacyjnym i prestiżowym budynku u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30,76 m2. Lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł28,72 m² 18 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Lokal mieszkalny położony w Świnoujściu przy ul. Zdrojowej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku z windą. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

891 390 zł69,10 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł103,53 m² 8 683,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Duże mieszkanie (4) pokojowe w wyremontowanej kamienicy przy ul. Roosevelta! Mieszkania z (2) balkonami i funkcjonalnym rozkładem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 103,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Lokal jest dwustronny, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 350 zł29,90 m² 10 714,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 czerwca wyjątkowy apartament dla osoby ceniącej komfort i przestrzeń. Kameralna inwestycja oraz dostęp do prywatnego tarasu na dachu tworzą unikalny charakter nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w historycznej kamienicy przy ul. Biskupa Nankera w Piekarach Śląskich. Wnętrze łączące klasyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 600 zł26,03 m² 11 010,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna w naszym biurze. Jesteśmy zewnętrznym biurem nieruchomości. Klient nie płaci prowizji! Prezentuję nową inwestycję w rewelacyjnej lokalizacji, blisko nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, mokotów, ul. Egejska 17b metraż: 40 mkw piętro: 5 z 5 pełna własność, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 795 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilna sprzedaż! nowa cena! Inwestycja pod airbnb lub kancelarię lub gabinet! 300metrów od płyty rynku. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienka Na sprzedaż przestronny 57.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

300 000 zł60,90 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł106 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 249 zł57,09 m² 6 187,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł37 m² 5 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 w Knurowie Szczygłowicach o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w stanie do remontu idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł56,13 m² 21 361 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m2, zlokalizowane w budynku ovo. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja zapewni szybki.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39 m² 14 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kielce,świętokrzyskie

710 000 zł87 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc - łączna powierzchnia ponad 87 m Kontakt: gabriela Gołąb tel. 535*907*151   .

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,34 m² 9 759,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem W zielonej części szczecina (łękno) Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 97,34.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m przy ul. Stefana Banacha w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł111,13 m² 5 983,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje. Pokoje o powierzchniach: 15,2 m , 15,5 m , 20,2 m oraz 21,6.

Szczegóły ogłoszenia