dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

989 999 zł73,60 m² 13 451,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34,60 m² 75,14 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 238 zł36,07 m² 13 119,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie z widokiem na Rynek. Lokalizacja: stylowa kamienica w Rynku, ładna klatka schodowa, wejście na domofon, mieszkanie na ostatnim 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł28 m² 13 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Wygodne, przestronne mieszkanie w samym sercu Milanówka! Lokal o powierzchni 27 m2 położony na pierwszym piętrze odremontowanej kamienicy. Do lokalu przynależy komórka lokatorska 2,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze. Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia ,kuchnia , łazienka i przestronny przedpokój. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na pierwszym piętrze wysokiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,60 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 37,6m, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze, w monitorowanym bloku czteropiętrowym usytuowanym przy ulicy Miłej. Wnętrze stanowi pokój dzienny z pokaźnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz garderobą o powierzchni aż 60 m w bardzo dobrej lokalizacji w centrum - ul.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,31 m² 13 762,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w Rembertowie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,31m2 składa się z dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - rozkładowa kawalerka na górnej - 1000 zł Mieszkanie w trakcie odnawiania - wymiana paneli, malowanie ścian - najemca będzie mogł zamieszkać w mieszkaniu po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł28,65 m² 20 244,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Apartament z widokiem na las (lokal usługowy) | Złoty Horyzont | 28,65 m + balkon | 1 piętro | 580 000 zł Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na wynajem położone w Lubinie przy ulicy Tysiąclecia na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 64,5 m | Śródmieście | Kamienica z 1910 r. do remontu Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Znajduje się w ścisłym Śródmieściu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 zł45 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przestronne mieszkanie niedaleko parku sołackiego na wynajem | ul. Źródlana | balkon zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

728 840 zł52,06 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkania I Aleja Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52,06m , położonego w sercu Wrocław przy al. Wiśniowej 83a - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Freedom Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,47 m² 15 267,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m , położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł60,37 m² 8 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł85,62 m² 23 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament 4-pokojowy | Browar Gdański | taras 20 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony przy ul. Lelewela, na prestiżowym osiedlu Browar Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł59,40 m² 4 882,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Koło, ul. Kolejowa Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej zielonych części Sopotu - na granicy Kamiennego Potoku i Górnego Sopotu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł81,10 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem w wyjątkowej aranżacji apartament położny w ścisłym centrum Apartament znajduje się na IV piętrze w odnowionej, stylowej kamienicy. Na powierzchnię 81,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł79,40 m² 5 277,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej, zadbanej kamienicy, ul. Staszica. *Loggia* Możliwość dzierżawy ogródka* I piętro* Blisko parku* Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 120 zł128,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 064 zł35,47 m² 11 786,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! kawalerka 35,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł68,78 m² 24 716,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, trzypokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji nad polskim morzem - Jurata, przy ul. Ratibora 73. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Winda | Piwnica | Taras | Powstańców Śląskich / Aleja Wiśniowa | dostępne od już Numer oferty w biurze: 7355/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres najmu: 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 820 zł51,70 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,68 m² 11 232,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,68 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2023r. Cena: 749 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

950 zł10 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy Alejach Jerozolimskich w dzielnicy Włochy. Idealna komunikacja z centrum miasta jak i całą resztą Warszawy. W pobliżu liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł61,67 m² 20 269,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Masz dość wnętrz urządzonych szablonowo i bez polotu? W takim razie przedstawiam Ci prawdziwą perełkę :) lokalizacja Stare Podgórze idealne miejsce dla osób chcących żyć aktywnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Światowida w Międzyzdrojach, w pobliżu placu Neptuna. Powierzchnia lokalu wynosi 38 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,93 m² 12 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o mieszkaniu z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,96 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze bloku zlokalizowanego w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Florenckiej. Wnętrze wykończone jest funkcjonalnie, bardzo przytulnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3m2 w nowej inwestycji na bydgoskim Okolu! Termin oddania do użytku - I kwartał 2026 r. W budowie kameralny 32 mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł82,10 m² 4 129,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,10 m2 w Stańkowie gm. Prabuty. Lokal wyróżnia się rzadko spotykaną wysokością pomieszczeń aż 4 metry dającą ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52,73 m² 60,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top oferta najmu I 2-pok I centrum wrocławia Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części.