dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

389 000 zł41,20 m² 9 441,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane od podstaw dwupokojowe mieszkanie znajdujące w Chrzanowie przy ulicy Kadłubek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Jaskółczej na Górzyskowie. Mieszkanie jest do wynajęcia nieumeblowane za wyjątkiem zabudowy kuchni i przedpokoju. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

245 520 zł20,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną netto. Zakup bez prowizji od Kupującego. Cena brutto 14 760,00 / m2 fv 23 % - możliwość odliczenia podatku vat Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,08 m² 4 226,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Antoniego Szeflera 6. Nieruchomość wyróżnia się licznymi atutami, czyniąc ją.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł50,90 m² 3 713,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność płynie wolniej, a otaczająca przyroda sprzyja odpoczynkowi. To funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze zapewnia wygodę, prywatność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane we współczesnej kamienicy na III piętrze w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2 składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 080 zł34,63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,34 m² 16 088,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską ul. Przewóz lokalizacja. Inwestycja "przewóz" stworzona z myślą o codziennym komforcie i miejskim stylu życia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,95 m² 6 324,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 40,95 m 2 Lubin-ul. Topolowa Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku z windą, składająca się z: 2 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł180 m² 2 661,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house Bliźniak - Aleksandrów Kujawski atuty: - możliwość dostosowania do własnych potrzeb - Lokalizacja - Przestronność i funkcjonalność charakterystyka: bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł89,13 m² 10 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nieruchomość inwestycyjną na Starym Mieście w Olsztynie. Lokal o powierzchni 89,13m2. Składa się z 3 oddzielnych pokoi oraz części wspólnej, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75,82 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym -26,22 m2 , Sypialni- 12,09 m2, pokój 9,75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,90 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 600 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone w Ogrodach Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie urządzone i wyposażone wraz ze sprzętem agd. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł45,50 m² 13 516,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja: gotowe 2 pokoje + salon Stary Grunwald Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie spał? Oto 45 m świeżości w sercu Starego Grunwaldu. Stan: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,90 m² 15 032,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane! mieszkanie: jasne, dwustronne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na dziesiątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej. Cena nieruchomości - 425 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł115,60 m² 24 134,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 115,60 m , położony na parterze kameralnego budynku z 2013 roku, mieszczącym się przy ul. Leszczyny,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na 3. piętrze w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Najważniejsze atuty: -mieszkanie bezczynszowe -balkon -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

633 950 zł43,98 m² 14 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Mieszkanie z wykończeniem pod klucz z zabudowami stałymi w cenie, istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł147,13 m² 5 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W centrum miasta O łącznej powierzchni 147,13 M2! na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze wolnostojącego budynku O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,31 m² 6 177,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o pow. 40 m2 w Jaworznie. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Stałym w Jaworznie przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla inwestora Na sprzedaż 2 komfortowe domy - w każdym po 2 nowoczesne apartamenty: dwupoziomowy o powierzchni 133m 2 oraz jednopoziomowy 67m 2. Zlokalizowane w bajecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46,89 m² 19 172,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie - Central Park Ursynów hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł65,61 m² 7 986,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II -chociszewskiego 16 Lokal nr: 15 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,80 m² 9 317,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,8 m , które doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 49,40 m2 przy ul. Sikorskiego w Białymstoku, dodatkowo można kupić garaż murowany w podziemiu bloku. Mieszkanie w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47m kw w Gliwicach. Opis nieruchomości: mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem. W budynku znajduję się winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł62,40 m² 4 727,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży ustawne i funkcjonalne mieszkanie dla rodziny o powierzchni użytkowej 57,90 m 2 , zlokalizowane w miejscowości Biskupiec, przy ulicy Poznańskiej 6. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł123,92 m² 28 244,03 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży flagowego apartamentu, położonego na na 12. piętrze prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice brynów - ul. Brynowska - 44m2 - 2 pokoje + balkon + piwnica + do wejścia we speak english Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmie mieszkania w nowym budynku w Żarkach powiat Myszkowski Oferujemy Państwu na wynajem mieszkania w Żarkach w powiecie Myszkowskim w zasobach mamy jeszcze dwa mieszkania.