dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

259 000 zł33,70 m² 7 685,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w dzielnicy Wyczerpy, przy ul. Norwida, będącego jednoczenie blisko komunikacji miejskiej oraz licznych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 500 zł48,27 m² 17 598,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania, ekologię i doskonałą lokalizację? Poznaj nową inwestycję na Styku Włoch i Ochoty kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane w Lublinie, dzielnica Wieniawa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku i przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

641 142 zł38,30 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł60 m² 10 783,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie O wysokim standardzie Z garażem I miejscem parkingowym W cenie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zduńskiej Woli, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł28 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio z wnęką sypialnianą trimare! ostatnie piętro - basen na osiedlu - sala bilardowa podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: studio Lokalizacja: sztutowo Powierzchnia: 28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Łużyckiej 19 w Świebodzinie. Lokal przeszedł kompleksowy remont, dzięki czemu nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł73,47 m² 2 858,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzebiel - 3 pokoje - parter - ogródek Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze budynku mieszkalnego w trzebielu. Lokal mieszkalny do remontu o powierzchni 73,47m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31,56 m² 9 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

null Na sprzedaż funkcjonalne i kompletnie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone w świetnie utrzymanej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,50 m² 7 319,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 423 zł41,01 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na nowo budowanym kameralnym osiedlu Apartamenty Stawowa w dzielnicy Szczepanowice. Budowa została zakończona. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,63 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na ul. Majdańskiej 26 Oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , idealne dla singla lub pary. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł64,22 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 24 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50,04 m² 9 372,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo,.

Szczegóły ogłoszenia

458 800 zł40 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

40,17 m | 2 pokoje | 2021 r. | winda | niski koszt utrzymania Gotowe mieszkanie w Środzie Śląskiej. Bez remontu. Bez dopłat. Kupujesz lokal, do którego wnosisz rzeczy i mieszkasz. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł59,49 m² 10 926,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - 3 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 2 piętrze, gniezno w pobliżu Orzeszkowej! Na 59,49m2 składają się : - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę ulica Zbożowa, duży taras, nowe budownictwo miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł60 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż | 60 m | Balkon | Klimatyczna kamienica | Wrocław Kleczków / Nadodrze Loftowy szyk z duszą kamienicy elegancja, światło i wyjątkowy klimat. Oferujemy Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,12 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Osiem pięter nad ziemią perspektywa zmienia się całkowicie. Z Twojej prywatnej wieży kontrolnej w sercu Retkini miasto wygląda jak precyzyjny mechanizm. Słońce zachodzi tu prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 336 zł41,15 m² 12 280,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka - Stare Podgórze - ul Św Kingi - gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,80 m² 14 497,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,80 m , usytuowane na czwartym piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł57,88 m² 7 601,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możesz wypić poranną kawę, podziwiając panoramę Katowic Współpracując z hps Nieruchomości nie płacisz prowizji oraz otrzymujesz pełną obsługę. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł57,42 m² 15 656,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Apartament nr 2 położony na parterze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 57 , 42 m2! link do wirtualnego spaceru! W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,90 m² 56,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wawelskiej w Gdańsku na osiedlu Orunia Górna lokalizacja Nieruchomość położona jest na pograniczu dzielnic Chełm oraz Orunia Górna w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,55 m² 4 663,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł46 m² 24 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania przytulne i nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - funkcjonalnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł68,40 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 68,40 m2, 3 pokoje, os. Tysiąclecia, poznań - Rataje Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.1 Ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 750 zł77 m² 13 503,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

A2-092 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 77 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 20 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r. 100 % ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 020 zł73,48 m² 11 608,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za przystępną cenę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

367 800 zł30,65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł103,50 m² 25 120,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Elegancki loft W śródmieściu gdyni Żeromskiego 7 | loft | Wysoki standard | Ścisłe Śródmieście | Blisko morza, plaży ***** opis inwestycji: nowa, ukończona inwestycja "żeromskiego 7".

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł115 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Gorzowie Wlkp. przy Placu Grunwaldzkim ul. Słowackiego! Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł34,50 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na parterze kamienicy z 1970 roku, w samym sercu Śródmieścia Szczecina. Lokal jest gotowy do zamieszkania i sprzedawany.