dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

2 200 zł37,50 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone w wysokim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 909 zł100,01 m² 11 407,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł57,80 m² 4 134,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji Legnica, ul. Głogowska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o powierzchni użytkowej 25 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy Al. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,70 m² 15 723,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,06 m² 9 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł52 m² 16 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na ul. Mieczykowej, kliny. W pobliżu ulica Bartla, krygowskiego, korpala, szwed-Śniadowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 560 zł41,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego mieszkania blisko serca Katowic, które łączy nowoczesną architekturę z dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł91 m² 4 274,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Prezentuję Państwu wyjątkową i niespotykaną nieruchomość. Znajduje się na I piętrze w budynku oficyny kamienicy położonej na samym początku Bydgoskiego Przedmieścia. Nawet sam.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa Cena! Nieruchomości Panorama mają przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne M2 o powierzchni 37M2 usytułowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł64,93 m² 7 623,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 12 730,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie z dużym salonem | balkon narożny | 53,8 m | Orunia Górna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m z wygodnym i dobrze przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł56,80 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Klimontów. To.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,03 m² 15 330,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w centrum, widok na zabytek oraz drzewa Funkcjonalne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku, osiedle Centrum, przy ul. Szymborskiej. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,20 m² 11 493,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 961 zł54,35 m² 7 358,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 54,35 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł46,52 m² 7 717,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Puszkina 2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,22 m² 9 694,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, znajdujące się na w sutenerze przy ulicy Tadeusza Pawlikowskiego, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całkowicie wyremontowanego 115m2 apartamentu w kamienicy z przepięknym widokiem na Wyspę Młyńską. Nieruchomość położona jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł42 m² 2 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy-klatka schodowa po remoncie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 484 zł51,70 m² 10 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,63 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe I W pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krasińskiego Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3) o pow. użytkowej 59.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,17 m² 14 901,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 866 zł54,34 m² 9 898,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 840 zł63,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,20 m2 położone na 6 pietrze bloku z winda przy ul.Pułaskiego w Rzeszowie - samo CENTRUM! Mieszkanie sklada się: jasnej kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł93 m² 2 795,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kłodzko Najważniejsze atuty: przestronne dodatkowa powierzchnia użytkowa, możliwość zrobienia dodatkowego pokoju lub np. kotłowni idealne pod inwestycje Okolica: blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 900 zł39,04 m² 10 499,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej 23 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,73 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, zlokalizowane na osiedlu Port Popowice. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,86 m² 53,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,86 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, osiedle Stalowe. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 2 piętrze w zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

327 680 zł57,76 m² 5 673,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkania w centrum Borowa idealne dla singla, pary lub rodziny Polecam do zakupu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,76 m w samym sercu Borowa. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 214 000 zł44,42 m² 27 330,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament dla miłośników żeglarstwa na Wyspie Sobieszewskiej z własnym miejscem cumowniczym, tarasem oraz ogródkiem. Pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,47 m² 25 409,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Eng below Kameralne studio w samym sercu Warszawy - 27,47 m Prezentuję na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie typu studio, położone w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł30,90 m² 17 475,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz wyposażonego mieszkania blisko komunikacji I morza? atuty: - położenie 2 minuty od stacji Szybkich Kolei Miejskich (skm) - pokój + oddzielna kuchnia - niski czynsz (ok. 500 zł) - przed.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku Idealne zarówno dla singla, pary lub rodziny Piła, ul. Kadetów Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rynek w Opolu | Centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola przy.