dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

929 000 zł75,24 m² 12 347,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie 75,24m, na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Kompleksowo wykończone wnętrze, w nowoczesnym stylu. Stanowi salon z otwartą kuchnią (może być osobna).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł96,96 m² 23 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 000 zł61,94 m² 32 031 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu jasne i przestronne M-6 z dużym balkonem, klimatyzacją, kuchnia z oknem, łazienka i wc oddzielnie! ul. Ruchu Oporu. Układ: * słoneczny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N a W Y N A J E M Nowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją na najwyższej kondygnacji. F I L M L O K A L I Z A C J.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 515 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i elegancki apartament na wynajem w Rezydencji Fryderyk na zielonym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł86,30 m² 5 782,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 69,30m2, położonego, na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Morenie przy ul. Kusocińskiego Osiedle Kusocińskiego. Zupełnie nowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ośmio kondygnacyjnym budynku z 2026r (cichobieżna winda).

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 422 zł69,44 m² 14 608,61 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny kompleks apartamentowców który oferuje komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 772 zł36,57 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na ostatnim piętrze odrestaurowanej kamienicy z 1911 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł55 m² 25 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2015 roku przy ul. Rolnej na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 40 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80,90 m² 3 448,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, w tym 4 pokoje, osobna kuchnia + balkon + piwnica | 2 piętro -> to tylko kilka szczegółów dotyczących tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 236 zł57,29 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,01m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 315 zł43,35 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,25 m² 9 271,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łódź, bałuty. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni zgodnie z Kw. 32,25 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,37 m² 91,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładnie wykończona kawalerka na prestiżowym osiedlu Capital Towers. Mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku z windą. balkon nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł30,37 m² 3 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 241/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł85 m² 8 811,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w odrestaurowanej, monitorowanej kamienicy, przy ul. Matejki - Śródmieście, centrum Najważniejsze parametry: - powierzchnia: 85m -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,88 m² 9 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w domu wolnostojącym z lat 80-tych XX w o łącznej powierzchni użytkowej 90.88 m2 wraz z częściami wspólnymi tj. strych, piwnica, ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,41 m² 19 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy |południowa strona świata Lokal o powierzchni 50,41 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (34 m2) usytuowane na wysokim parterze - czteropiętrowego budynku z 1950r, położone na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego 108 okna na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,27 m² 7 049,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedania ciepłe i przestronne mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze wysokiego bloku, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji Polic. Na powierzchnię 62,27 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 991 zł77,67 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   nowa inwestycja "osiedle przy młynie" bez pcc I prowizji! Oferta dotyczy sprzedaży 4 pokojowego mieszkania na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do wynajęcia, ciekawą ofertę mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Zaodrze. Lokal świeżo po remoncie i jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,62 m² 4 006,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, mieszkania o powierzchni 74,62 m 2 , położonego w Michałowie przy ul. Sienkiewicza. Najważniejsze atuty: dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,70 m² 35,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania - 2 pokojowego w Choszcznie przy ulicy Lipcowej 11. Umowa minimum 12 miesięcy. Najem okazjonalny u Notariusza Oferta skierowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł62,46 m² 11 847,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Bystra. Lokal o łącznej powierzchni 62,87 m znajduje się na drugim piętrze i oferuje przemyślany,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł67,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67,5 m , położone przy ul. Pastelowej w Gdańsku (orunia), w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,6m2, położone na 3 piętrze w nowym budynku przy ul. Płońskiego w Leśnicy. Mieszkanie składa się z małej sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Cybernetyki na strzeżonym osiedlu. Przytulne, urządzone z myślą o komfortowym wypoczynku, jak również pracy - dedykowany kącik do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40,65 m² 3 690,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 40,65 mkw położone na parterze w bloku czterorodzinnym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł40,40 m² 9 826,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4 m zlokalizowane przy ul. Stabłowickiej 127C we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe.