dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,10 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone zadbane mieszkanie z tarasem, położone w Białymstoku na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z cegły z przestronną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł40,97 m² 29 289,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Top lokalizacja - sailor - 10 m od plaży! Apartament posiada południowy układ okien. Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejscem postojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament w inwestycji przy ulicy Mickiewicza 4. Posiada powierzchnię 65m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł93,94 m² 16 925 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 3 pokojowy Apartament wykonany w b.dobrej jakości materiałów o powierzchni 93.94 m2 z w zadbanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w centrum Łodzi ul. Gabriela Narutowicza Tuż obok Uniwersytetu Łódzkiego Wydział Nauk Geograficznych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,40 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowe, nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe Z ogrodem I 2 miejscami postojowymi, zabobrze, bolesławiec, pierwszy najem. Wgn Nieruchomości zaprasza do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,02 m² 5 635,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanej Kamienicy w Bytomiu Centrum przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie Z oknem balkonowym Z wyjściem na ogródek, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł47,55 m² 14 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6, a partament nr 1 położony na parterze , od strony wschodniej powierzchnia 47, 5 5 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,65 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67m2, które znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zatorskiej na spokojnym osiedlu - Zakrzowie. Najem okazjonalny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 000 zł41,34 m² 9 095 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.5 - Lokal nadaje się również pod działalność 41,34m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia, parter ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł283 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy państwu mieszkanie z ogródkiem i tarasem w Szczytnej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Mieszkanie do zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 912 zł32 m² 17 466 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Slow Life, dzika plaża & Velo Baltica" Masz dość zatłoczonych kurortów? Pleśna to oaza spokoju, rezerwat przyrody i szerokie, puste plaże 200m od resortu. To jedno z ostatnich takich miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,50 m² 17 345,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Mieszkanie dwupokojowe z garażem sprzedaż Ciche, umeblowane mieszkanie na ul. Woronicza ma powierzchnię 56,5 m2 składa się z: salonu z ogromnymi oknami o powierzchni: 24,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł180 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja W centrum katowic Nowoczesny elegancki budynek w stylu loftowym w bezpośrednim sąsiedztwie parku śląskiego penthouse 180 M2 - 5 pokojowy dwupoziomowy Z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł121,20 m² 19 224,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 121,2 m z imponującym tarasem o powierzchni aż 120 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 197 zł35,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m , na nowym, kameralnym osiedlu w Głogowie Małopolskim. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 888 zł42,60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A4 Mieszkanie o powierzchni 42,60 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 932 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,70 m² 11 468,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,7 m, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2010 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,30 m² 9 106 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Puławach o powierzchni 59,30 m Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów? To.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,30 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Głogów, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Głogowie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w zadbanej kamienicy w samym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,03 m² 12 489,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu mieszkanie z wyjątkowym klimatem, dla konesera przedwojennych kamienic perełka! lokalizacja Centrum Karpacza w otoczeniu ładnych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 631 zł54,90 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Orunia przy ul. Równej w 2 piętrowym bloku wybudowanym w 1997 roku. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości - 70,5.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł50,60 m² 10 494,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,6 m , położone na 2 piętrze przy ul. Kiełczowskiej 131 we Wrocławiu. Mieszkanie dwustronne salon od.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł162,42 m² 107,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2-pokojowy z loggią i miejscem postojowym noho Nadgórników 16, katowice Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 45 m , położony na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł44,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Centrum Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł31,60 m² 12 341,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży kawalerka z możliwością wyodrębnienia 2 pokoi w znakomitej lokalizacji- os. Dąbrowskiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 31,6m2 - piętro: 3 z 4 - balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł88,60 m² 10 372,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jasne i przestrzenne mieszkanie ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł63,60 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkania zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku w Koziegłowach przy ul. Poznańskiej. Na powierzchnię 63,6 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 627 zł36,73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 904 zł45,88 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł53,97 m² 5 614,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m2 usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Dmowskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od Najemcy Wyjątkowa kawalerka Przystań Wiślana, na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Przystani Wiślanej. To.