dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł61,95 m² 6 602,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 61,95m2 składa się: - salon (19,46m2) + loggia (5,74m2) - pokój 1 (14,43m2) - pokój 2 (9,68m2) - kuchnia (6,36m2) - łazienka (3m2) - toaleta (1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 930 zł47,87 m² 13 368,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 085 zł70,92 m² 12 381,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 113 zł69,28 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 3-pokojowego mieszkania z osobną, wyposażoną kuchnią i balkonem na spokojnym zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł54,31 m² 10 624,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne | idealne pod wynajem Dwustronna ekspozycja | Do własnej aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Blisko centrum Na sprzedaż rozkładowe, położone w samym sercu osiedla Gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,53 m² 13 474,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie charakteryzuje się wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 553 zł50,29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 740 zł52,34 m² 16 005,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 369 zł58,37 m² 15 185,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2025

Cena promocyjna! cena ofertowa: 886 368,88 zł cena promocyjna: 842 050,44 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 373 zł68,60 m² 14 728,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow: mieszkanie jest w pełni przyjazne zwierzętom Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz z przepięknym widokiem na Odrę, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł52,89 m² 8 317,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupno/sprzedaż - bez prowizji! Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w czteropiętrowym bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł59,10 m² 12 690,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania o powierzchni 59,10 m , położone na 6 piętrze z 10. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

484 999 zł54,36 m² 8 921,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku z 2007 r w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł62,40 m² 2 804,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje, podwórko, piwnica, parking Zaledwie 15 minut od Legnicy, 30.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,83 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m2, zlokalizowany w Rzeszowie ul. Lubelska (inwestycja skyres). Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 600 zł49 m² 10 991,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Miejsce postojowe niezadaszone w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 600 zł35 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 600 zł61 m² 10 206,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Miejsce postojowe niezadaszone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania, w którym najważniejsze prace zostały już wykonane? Prezentujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ul. Platynowa 6, pomiędzy rondem onz a Placem Zawiszy, bliska Wola 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 48 m2 salon z rozkładaną sofą (ok. 16 m2), sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów? To jedna z tych ofert, które znikają najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł67,47 m² 12 879,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł59,59 m² 15 505,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, środkowe mieszkanie w nowej inwestycji Zakątek Dolistówka przy ul. Andrukiewicza 17. Lokal jest całkowicie nowy, nigdy niezamieszkały i gotowy do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50 m2 znajdujące się na 4 piętrze przy ulicy Dywizjonu 303, osiedle Kościuszki w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł76 m² 10 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Witam Tu firma Mieszkania Marzeń! Mamy do zaoferowania nowy atrakcyjny apartament w sercu gór u styku Doliny Zimnika i Doliny Twardorzeczki, o powierzchni 76 m wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 848 zł49,30 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera promocja! prawdziwa okazja! pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł32,92 m² 18 803,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 32,92 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł165 m² 37 272,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej 43a. Budynek znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,50 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42,50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz. Lokal po gruntownym remoncie i odświeżeniu. 49m2+balkon+piwnica 2 pokoje, osobna jasna kuchnia z nowymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,10 m² 39,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł74,90 m² 6 128,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży 34 metrowej kawalerki, zlokalizowane przy ul. Królewskiej 5 tuż przy Placu Inwalidów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 to studio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Centrum E w Krakowie-Nowej Hucie. Nieruchomości Arkadia prezentują dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,30 m² 11 424,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaż małe dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Narutowicza. Budynek położony w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku, w ciszy przy Parku Kusocińskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij