dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

3 299 zł70 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***простора квартира В кржикачі здається одразу*** Ідеально підходить для пари або сім'ї, ця квартира розташована в.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,70 m² 6 098,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz pewnej i bezpiecznej transakcji nieruchomości? Z nami to możliwe! Nasza firma posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodowego pośrednika w obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie kawalerkę na sprzedaż w centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia użytkowa 21m. W skład mieszkania wchodzą: *duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł120 m² 1 075 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie całe piętro domu, duży potencjał Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 120 m , zajmujące całe piętro budynku. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 229 zł70,80 m² 10 073,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł101,88 m² 5 388,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gliwic? Jednocześnie zależy Ci na dużej przestrzeni, którą urządzisz według własnego pomysłu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,89 m² 13 624,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowy lokal niemieszkalny w miejscowości Jastrzębia Góra. Nieruchomość świetnie sprawdzi się jako dochodowa inwestycja w wynajmie krótkoterminowym lub jako "second home".

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,70 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie prezentujemy całkowicie wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone w samym sercu Świnoujścia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na osiedlu Nowe Promenady - nowoczesnej inwestycji w północnej części Wrocławia, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,60 m² 7 292,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Sikorskiego! Prezentujemy tylko U nas! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł23 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulna kawalerka usytuowaną na parterze w bloku na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Na powierzchnię 23 m 2 składa się: - aneks kuchenny połączony z pokojem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 384 zł49,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowo-zachodniej! Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 49,76 m2! doskonała inwestycja W przyszłość!.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57,30 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł37 m² 18 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania do zakupu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy? Ta oferta na Starym Żoliborzu to idealne połączenie prestiżu, zieleni i miejskiej wygody. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 115 m , położony na parterze budynku położonego w uzdrowiskowej części Jedliny-Zdroju. Lokal posiada dwa niezależne wejścia główne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,56 m² 4 648,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Jedlinie Zdrój. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, przeprowadzonym w wysokim standardzie, w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

229 000 zł47,90 m² 4 780,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Lanca w Szczytnie (dzielnica, miasto). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 19 m2 / Legnicka 60C/ Magnolia lokalizacja: ul. Legnicka, wrocław 3,2 km do Wrocławskiego Rynku. Szybki i łatwy dostęp do centrum Wrocławia. W pobliżu pełna infrastruktura: -sklepy(.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 225 zł52 m² 23 196,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 218 zł59,23 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 16 | I piętro | 59,23 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w cichej części inwestycji od strony ul. Komitetu Obrony Robotników. To.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł99,14 m² 8 472,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,64 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54,57 m² 8 979,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Park Sudecki, jelenia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,57 m , położone na dogodnej kondygnacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł77 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne, duże, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pięknym osiedlu z 2014 roku przy ulicy Głębockiej 94. Mieszkanie o powierzchni 77m2 mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,88 m² 8 847,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Idealne na start lub pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 ,88 m wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość położona jest przy ul. Piłsudskiego w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,20 m² 106,87 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł174,05 m² 3 734,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Duży lokal mieszkalny W centrum miasta Na sprzedaż duży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 174,05 m 2 usytuowany na I piętrze w budynku w w centrum miasta. Znaczna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone w oficynie kamienicy przy ul. Śniadeckich w Bydgoszczy. Dzięki położeniu od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 032 zł57,59 m² 14 864,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł65,80 m² 4 179,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

622 620 zł34,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Mickiewicza Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,09 m² 7 114,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na osiedlu Nad Potokiem, przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka położona na I piętrze - ul Jagiellońska. Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wre Nieruchomości przedstawia Państwu eleganckie mieszkanie przy Starym Mieście we Wrocławiu, łączące komfort, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 900 zł34,50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 położone w miejscowości Stegna, zaledwie 500 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

** Centrum miasta i świetny układ z balkonem ** Zaledwie kilka kroków dzieli to mieszkanie od Rynku lokalizacja, która gwarantuje komfort i wyjątkowe widoki na co dzień. Wnętrze zachwyca.