dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

969 000 zł76,30 m² 12 699,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 380 zł64,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 727 zł30,49 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,49 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 958 zł75,23 m² 8 413,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami i w weekendy *0% prowizji *0% podatku pcc Tu po pracy zaczyna się spokój Wyobraź sobie poranki w zielonej okolicy i spacery do parku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,72 m² 15 988,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,72 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł69,12 m² 6 206,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł77,95 m² 5 901,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: mieszkanie znajduje się W strzebielinie koło kębłowa Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, dla siebie lub swojej rodziny, ze słonecznym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł60,40 m² 5 960,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 000 zł33 m² 11 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze | Kościerzyna | Centrum, w trakcie remontu. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 516 zł44,37 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładowej aranżacji mieszkania. W sprzedaży stan deweloperski. Ekskluzywne osiedle | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,14 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia Rybnik Chwałowice Duża i Słoneczna Kawalerka z Balkonem ul. Zwycięstwa Najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 28,14 m2 znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł21,70 m² 15 898,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 21,7 m , położony na 2. piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Szczecińskiej w Rewalu - tylko 150 m od plaży! To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,08 m² 14 224,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z garażem - nowe budownictwo. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kunickiego we Wrocławiu w dynamicznie rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł70,90 m² 11 551,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny apartament w kamienicy - centrum Iławy, garaż podziemny, piwnica Zamieszkaj w miejscu, które łączy miejski styl życia z przestrzenią, komfortem i bliskością natury. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł37,50 m² 5 706,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania dla siebie lub na wynajem? Kształtne 1-2 pokoje idealne na start lub najem. Zajrzyj opowiem jak je fajnie urządzić! Mieszkanie o powierzchni 37,5 m, składa się z : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 912 zł26,08 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł74,19 m² 3 221,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,10 m² 12 459,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, które szukają swojego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,65 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Dworca Miasto Duży pokój, kuchnia, nowoczesna łazienka i przedpokój, całość przeszła kilka lat temu gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,80 m 2 , usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W lokalu znajdują się 2 pokoje, każdy z osobnym wejściem, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 210 zł43,94 m² 13 227,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne od pierwszego dnia, a jednocześnie da Ci przestrzeń do życia bez przepłacania za zbędne metry? Ten 2-pokojowy układ o powierzchni 43,94 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 911 zł99,86 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z loggią i garderobą w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58,17 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez kosztów prowizji! współczesna jakość Z zachowaniem pierwotnej stylistyki Zachęcamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu: - stylowego - wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł61,31 m² 13 766,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jest zarezerwowane Komfortowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z z balkonem na ostatnim piętrze Mieszkanie w Warszawie ul Marywilska (inwestycja Ronson - "moje Miasto") Mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,29 m² 14 749,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem | Wrocław Jagodno, ul. Drabika Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe, komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł44,19 m² 11 314,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 40,95m2 + pomieszczenie przynależne (piwnica) o powierzchni 3,24m2 znajduje się na I piętrze bloku posadowionego wśród zieleni. Pierwotnie były to dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł92 m² 118,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Warszawy! To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w prestiżowej lokalizacji, z widokiem na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł82,27 m² 25 513,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament w prestiżowej inwestycji - wyjątkowa lokalizacja nad Motławą! Oferuję na sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne o powierzchni ok. 42 m każdy, zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł112,48 m² 10 668,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł22,53 m² 11 540,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 22,53 m , stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z dużą loggią na parterze w bloku mieszkalnym z 2007 r. na bydgoskim Szwederowie - Lokalizacja top Mieszkanie w najlepszej lokalizacji, blisko Zielonych Arkad, 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 912 zł73,22 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc bez prowizji Gorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji gratis). W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł111,06 m² 6 293,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47,90 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia dla studentów i osób pracujących, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 47,9m2. Wewnątrz znają się dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107,72 m² 7 890,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na " Słonecznej Dolinie" Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł46,10 m² 6 854,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 625 zł45,33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m Przemyślany układ funkcjonalny.