dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni za przesuwnymi drzwiami, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł56,40 m² 9 397,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Trzypak - gotowiec inwestycyjny Z roi 8,88%! Mieszkanie (56 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki (jedna z wydzieloną sypialnią), położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie bliźniaczej na os. Projektant Rzeszów ul. Pańska. Opis nieruchomości: - pow. 65,85m2 - komórka lokatorska na poziomie przyziemia o pow. 12,13m2 - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł58,60 m² 11 860,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny nad morzem! Na sprzedaż nowy, solidnie wykonany bliźniak z 2024 roku, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie i energooszczędności. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 743 zł85,58 m² 12 499,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie blisko centrum, ale bez miejskiego hałasu - Czyżyny teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,52 m² 10 175,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Redzie przy ul. Obwodowej. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,52 m m.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,50 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość mieści się na parterze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

766 000 zł39,94 m² 19 178,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem budynek z 2024 roku gwarantuje niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Ełk,warmińsko-mazurskie

197 000 zł30,40 m² 6 480,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie w centrum Ełku. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wojska Polskiego. Wraz z przynależną piwnicą o pow. ok. 4m 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,60 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 z dwoma niezależnymi pokojami oraz dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Raciborskiej na Ruczaju, a jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w części.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78 m² 9 987,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z poddaszem, garażem i piwnicą 77,8 m + poddasze ok. 30 m | garaż | piwnica |.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,84 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 335 zł35,90 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

!nowoczesne osiedle! 35,90 m2 - Z Balkonem! Brak pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, zdjęcia pokazują przykładową wizualizację. Atuty: - drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł92,09 m² 8 958,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między przestrzenią a lokalizacją tutaj otrzymują Państwo jedno i drugie. Przemyślany, ponadczasowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł140 m² 1 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie położone na obrzeżach małej wsi oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 5 km, od morza o 14 km (dziwnówek). W jego skład wchodzi część gospodarcza 90 m2 i mieszkalna 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł50 m² 160 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down: studio o charakterze loftu w historycznej kamienicy ul. Sienkiewicza | 50 m Mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

602 547 zł70 m² 8 607,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 70 m w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: osiedle Złote Łąki, kościelna Wieś, tuż przy Kaliszu. Powierzchnia: 70 m Rok budowy: 20o7 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł50,94 m² 15 213,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56 m² 10 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 56 m | parter | Aleksandrowice, os. Pod Lipkami Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na parterze kameralnego, 1-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 088 zł52,64 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup bez prowizji dla biura Cena od 10 450 zł/m do 11 850 zł/m - Cena uzależniona od metrażu i piętra nowa młynówka - mieszkania W sercu jeleniej góry Szukasz mieszkania na start?.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Otwocka. Lokal posiada bardzo wygodny, dwustronny układ pomieszczeń oraz balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł41,64 m² 3 482,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej, dzielnica Rozbark. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dobry adres prezentuje mieszkanie 2 pokojowe położone na os. Śródmieście - przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 44 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł59,61 m² 11 558,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta W przygotowaniu - zdjęcia wkrótce! oferta wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,65 m² 16 201,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Krzysztof Dudek tel.   Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

169 700 zł41,62 m² 4 077,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 41,62 m , położony na parterze dwupiętrowej kamienicy w miejscowości Karczyn (gmina Kondratowice, powiat strzeliński).

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu - Centrum - ul. Grochowe Łąki. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2000 r. Rozkład mieszkania: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

175 999 zł26 m² 6 769,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,69 m² 93,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 26,69 m - ul. Garbary 43a, poznań (przy Starym Rynku) nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem pokój z aneksem + korytarz: 22 m kuchnia: pełne, nowe agd wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,20 m² 7 099,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2- pokojowe w samym centrum Gryfic. Nieruchomość położona jest w kamienicy na II piętrze. Mieszkanko położone jest na poddaszu, jest urokliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest ładne mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe, na III p. z balkonem o powierzchni użytkowej 48 m2. W skład mieszkania ponadto wchodzi, kuchnia, łazienka , duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 216 zł44,59 m² 20 569,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubawa,warmińsko-mazurskie

270 000 zł61,50 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia może być Twoje! *teraz do końca kwietnia korzystniejsza cena* Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł92,36 m² 13 317,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 944 zł50,76 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

251 972 zł28 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:123

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja obejmująca budynki wielorodzinne położone W parku W strzegomiu! kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura ostatnie kawalerki W budynku A1, zapisy na budynek A2 Więcej.