dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

599 000 zł50,30 m² 11 908,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje |50,3m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,3 m2. Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 57 m | Os. Piaski | Winda | Widok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 197 zł41,13 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,66 m² 12 085,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym piwnica 15 m , ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł189 m² 5 021,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 162 m2 + garaż 27 m2, z ogródkiem ok. 27. Mieszkanie na parterze, z własnym ogródkiem o powierzchni ok. 27 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 434 zł65,26 m² 8 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 65,26 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,74 m² 12 022,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita liczona z piwnicą to 50,74m2, powierzchnia użytkowa to 48,44m2. Mieszkanie na IV piętrze bloku zbudowanego z cegły , po.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,64 m² 5 583,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Lokal o powierzchni 35,64 m , funkcjonalnie rozplanowany, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł67,87 m² 4 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w 18 rodzinnym bloku, w centrum małej miejscowości oddalonej od morza (ścieżka rowerowa) o 14 km (międzywodzie), o 5,5 km od Wolina, 250 m od wody Rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,26 m² 11 975,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Tylko U nas super oferta! Ciche, przestronnego mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu - okolice Mostu Uniwersyteckiego. Składa się z : - salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

928 408 zł82,16 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,72 m² 12 031,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Kołobrzegu wraz z garażem w hali pod budynkiem W cenie, na nowym osiedlu Mazowiecka Park! Te niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urządzony i wykończony lokal usługowy przy Rondzie Mogilskim na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,37 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowe, 40-metrowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu dzielnic Prądnik Czerwony oraz Śródmieście, przy ulicy płk. Stefana Łaszkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 000 zł27,04 m² 15 459 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 3 pokojowe, 59 mkw. UL tysiąclecia 47/1. Mieszkanie po generalnym remoncie (koniec 16.04.2026) MIESZKANIE: - Garderoba - 3 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,38 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Obniżka ceny - chwytaj okazję! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,35 m² 9 885,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka znajdująca się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie zlokalizowane jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świetną kawalerkę , położoną na pierwszym piętr ze apartamentowca przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Kameralne osiedle, bardzo zadbany budynek , a samo mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Zapomnij o przeciętności oto atrakcyjna alternatywa, która wyróżnia się charakterem i klimatem. Lokalizacja: łódź - Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł47 m² 77,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu zielonego Mokotowa! Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy tuż przy Placu Unii Lubelskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 500 zł67,24 m² 9 599,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie z miejscem postojowym | Radwanice, ul. Spacerowa Cena: 645 500 zł Powierzchnia mieszkania: 67,24 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Miejsce postojowe: naziemne w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m (41,22 m po podłodze), położone w spokojnej części Targówka. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł85 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 255 000 zł - mieszkanie z ogródkiem + budynki gospodarcze Siemyśl | 19 km od Kołobrzegu Szukasz swojego pierwszego mieszkania, ale ceny w mieście są poza zasięgiem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44,20 m² 90,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,50 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej części Wrocławia Osobowice, ul. Witkowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96,36 m² 8 508,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Nowa niższa cena! Atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie na Czechowie, ul. Kisielewskiego! Usytuowane jest na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z 2002r. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej. Południowa ekspozycja okien daje gwarancję najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł61,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na os. Bema ul. Pogodna | 61,5 m | IV piętro | Balkon | Parking Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł48,40 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,4 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 50m2 nieopodal ulicy Buforowej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, toalety, części sypialnianej. Doskonałe dla pary lub singla bez.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! 2 pokojowe mieszkanie 31,30,M - śródmieście! atuty: - przestronne 31,30m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - wysoki standard wykończeń! - idealne pod inwestycję! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,36 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Holm House przy Zdziechowskiego 11., w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Telewizji Polskiej oraz Galerii Mokotów, z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim w przestronnym układzie 3 pokoi. Mieszkanie z balkonem oraz dodatkowo ogródkiem! opis nieruchomości: - pow. mieszkania: 63,16m2 - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł83,49 m² 4 970,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,49 m , zlokalizowane w jednej z najlepszych części Nysy przy ul. Karola Marcinkowskiego. To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,70 m² 13 118,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty * 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł31,10 m² 14 115,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, pięknie wykończonego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w atrakcyjnej lokalizacji na Bartodziejach ul. Połczyńska 2. Mieszkanie położone jest.