dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł110,44 m² 3 531,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania lokal położony w Częstochowie przy Al. Najświętszej Maryi Panny (II Aleja). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o pow. 97,57 m2, do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 536 zł38,16 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,67 m² 7 659,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m). Składajace się z : I poziom: - pokój, - kuchni z oknem , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51,60 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 51,6 m ul. Prusa, centrum Bolesławca, szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania i blisko miejsc aktywnego wypoczynku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m2 na parterze z oddzielnym wejściem. W mieszkaniu funkcjonował gabinet stomatologiczny, do każdego pokoju jest doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 485 zł26,23 m² 15 611,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65 m² 13 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z klimatem o powierzchni 65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46,35 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze na os.PAKUSKA! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ! Dla lepszego zobrazowania potencjału nieruchomości zamieszczamy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł42 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41,60 m , położone na ostatnim 10 piętrze w budynku z 1973 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

953 750 zł27,25 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Monte Cassino to najważniejsza turystyczna Aleja spacerowa Sopotu, to tutaj znajduje się większość znanych restauracji, klubów nocnych i kawiarni, kino, teatr i galerie z wystawami.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

63.60 m2 mieszkanie z balkonem komfort, światło i funkcjonalność w każdym detalu Na sprzedaż wyjątkowo ustawne położone w zadbanym bloku na 3. piętrze, stworzone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 800 zł34 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.1.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 34 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

496 400 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia podłogi: około 73m2 m Powierzchnia użytkowa: 37,82m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

375 000 zł63,38 m² 5 916,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piła - os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,38m Mieszkanie usytuowane na II piętrze w zadbanym, spokojnym bloku Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej). Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, o powierzchni 48,5 m , położonego na pierwszym piętrze ocieplonego wieżowca na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł55,95 m² 10 723,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 188 zł58,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są miejsca, które nie próbują imponować - one po prostu robią wrażenie od pierwszej chwili. 3 pokoje z ogrodem w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 547 415 zł104,60 m² 14 793,64 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 980 zł52,40 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem 350m2 W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras o pow. 350m2 | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk | Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,14 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana. Na jego powierzchnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł34 m² 21 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek, w którym pierwszym widokiem jest soczysta zieleń prosto z Twojego łóżka. Prezentuję unikatowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej części Mikołajek, stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Mokre przy ul. Lelewela Lokal o powierzchni 67,44 m2 znajduje się w drugim piętrze w niskim bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł41,77 m² 9 791,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,66 m² 5 357,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Marcina Kasprzaka - 46m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 700 zł66 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy- bielany Wawrzyszew na ul. Sándora Petöfiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,87 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł60 m² 99,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł36,91 m² 12 029,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ładne, przytulne mieszkanko ,połozone na osiedlu Gen.Andersa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 ,położone na 1 piętrze w budynku 4-ro piętrowym. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,90 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Tczewie przy ul. Armii Krajowej. Cena: 459 000 zł Informacje podstawowe: powierzchnia użytkowa mieszkania: 48,9 m powierzchnia piwnicy: 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł69,93 m² 1 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo przestronny dwu-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 69,93m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 4 lokalowym w spokojnej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wyjątkowych i atrakcyjnych inwestycji. Mieszkania i domy już do odbioru. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Powierzchnie od 29 do ponad 200 m2. Lokalizacje to sama esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.