dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, jasne 3 pokoje przy samym metrze stokłosy ul. Dembowskiego 2 Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł45,81 m² 16 262,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokal sprzedawany jest z fakturą vat 23 %, podana cena jest ceną netto. Na sprzedaż luksusowy, w pełni wyposażony apartament w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,80 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Mikołowskiej 40 w Katowicach - do kapitalnego remontu. Mieszkanie z historią- pierwszy powojenny wieżowiec w Katowicach. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie ok. 60 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, zabudowany ganek) w Rościsławicach, wraz z przynależnościami: - działka ok. 1600 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł76,48 m² 4 772,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 775 zł45,79 m² 21 287,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 45,79m2 o ekspozycji północnej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł52,87 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokoje z tarasem Jagodno Wrocław | 52,87 m | klimatyzacja | garażna sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Jagodnie we Wrocławiu o powierzchni 52,87 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, z balkonem i garażem. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi ( jeden pokój z balkonem ) - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,21 m² 7 320,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi (8.7m2), (18.2m2) oddzielnej ,wyposazonej kuchni (7.2m2), łazienki (3.5m2) oraz przedpokoju(6.4m2). Z salonu wyjście na balkon , z którego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,80 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym - 500 metrów od trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu przystanek autobusowy. Szkoła Metropolitalna.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74,37 m² 10 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Poznaniu przy ul. Krauthofera, zaprojektowane z myślą o wynajmie i generowaniu stabilnego dochodu od pierwszego dnia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

967 197 zł54,49 m² 17 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

908 844 zł57,16 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący Daniel Rogala   Mieszkanie trzypokojowe na Kameralnym ,osiedlu Piecyka na Targówku ( Zacisze ) Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania bezczynszowego z częścią ogrodu. Mieszkanie znajduje się na ul. Kryształowej na nowo powstającym osiedlu Bukowo. Ogrzewanie podłogowe w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł32,95 m² 18 937,78 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 166 077 zł75,23 m² 15 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,24 m z dużym ogrodem ok. 95 m , położone w nowej inwestycji przy ul. Daktylowej. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Nowej Wsi Lęborskiej, województwa pomorskiego. Budynek nr 4 położony jest przy ulicy Dworcowej. Lokal mieszkalny nr 3 znajduje się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,90 m² 10 184,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł73 m² 10 890,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz z użyciem materiałów najwyższej jakości, zlokalizowane na nowopowstającym Osiedlu Leśny Strumyk. Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na osiedlu Wojska Polskiego w Gliwicach. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,08 m² 8 418,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 51,08m2, własnościowe, z księgą wieczysta, bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż z niesamowitym widokiem na las, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce - w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania deweloperskiego w stanie wykończonym "pod klucz". Oferujemy dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 69,60 m i 70,51 m zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niewielkiego, ekonomicznego w utrzymaniu mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do Jaroty przy spokojnej ulicy Minakowskiego, w pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł54,74 m² 6 393,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej - na Halembie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł55,89 m² 21 291,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł79,08 m² 22 508,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Penthouse z tarasem 70 m | Sadyba / Wilanów | przestrzeń, światło, prywatność Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy penthouse z imponującym tarasem o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł106 m² 102,83 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz luksusowego apartamentu, który łączy przestronność, wyrafinowane wykończenie i najnowsze technologie? Ten 106 m apartament na osiedlu Tarnogaj, zaledwie 4 km od centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł25,73 m² 18 150,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować słoneczną kawalerkę z ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość znajdujące sie w centrum Katowicach przy ul. Sokolskiej 33 Mieszkanie znajduję sie na 18 piętrze w wysokim budynku Dane techniczne: - ogrzewanie miejskie - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,90 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 / Legnica Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkania! Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,17 m² 5 059,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Płotno, mieszkanie, nieruchomości gruntowe, garaż lokalizacja: płotno, wieś położona w gminie Pełczyce, powiecie Choszczeńskim, województwie zachodniopomorskim. Wieś oddalona od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,51 m² 9 347,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 90,5 m , zlokalizowanego przy ul. Wapiennej we Wrocław, w kamienicy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł55,12 m² 10 105,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone na 2 piętrze w kamienicy w centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 405 zł83,90 m² 8 121,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na parterze, posiada ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 965 zł73,86 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.