dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

270 000 zł60,50 m² 4 462,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do stworzenia własnej, komfortowej oazy, a to wszystko przy niewielkim nakładzie finansowym. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 282 zł51,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 424 zł53,23 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 985 zł59,41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, garderoby i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio do wynajęcia kawalerka przy ul. Dubois w Warszawie, 2 piętro, bez windy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, oddzielna kuchnia (z oknem) oraz balkon. Cena najmu 3000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł85,17 m² 7 819,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 85,17 m 2 w Pile. Garaż blaszany. Podpiwniczenie pod połową budynku. Piękny zagospodarowany ogród. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,10 m² 9 447,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na parterze w Słupsku przy ul. Andersa. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 460 zł47,80 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 600 zł48,11 m² 14 666,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 416 zł38,88 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze, w prestiżowym pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,71 m² 9 361,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie dwukondygnacyjne w Grzybowie - 700m od plaży, przy ul. Nadmorskiej. Idealne do zamieszkania w "sypialni Kołobrzegu" w Grzybowie, przestronne, jasne, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,57 m² 9 881,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! Twój wymarzony dom przy plaży w Grzybowie - sypialni Kołobrzegu. Na sprzedaż cały segment - mieszkanie przy ul. Żeglarskiej, tylko 4 minuty spacerem od szerokiej plaży, nieruchomość tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy na ul. Świętego Wawrzyńca w samym sercu Jeżyc. Układ mieszkania : Metraż: 24.00 m2 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł37 m² 12 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżutką ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji która powstaje na Poznańskim Grunwaldzie przy ul. Wrońskiego 7. Ta nowoczesna Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł58,80 m² 9 472,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy najnowszą inwestycję #osada Forestia Zawada wyjątkowe osiedle realizowane przez Investor Property, dewelopera mądrego wyboru! Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł58,80 m² 9 302,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł51,45 m² 11 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł100,90 m² 4 747,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,74 m² 10 046,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72,80 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł21 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m , położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,55 m² 7 250,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł198,22 m² 8 071,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 pln | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,47 m² 8 231,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Jawor,dolnośląskie

225 000 zł29,30 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią, ul. Szymanowskiego, jawor Przedmiotem oferty jest ustawna kawalerka o powierzchni 29,30 m , położona na pierwszym piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni około 50 m (45,3 m powierzchni użytkowej), usytuowanego na 4. piętrze w wyremontowanej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,30 m² 8 719,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie, położone na os. Lęborskim, ok 5 min do centrum i 15 min do morza. Mieszkanie o podstawowym standardzie wykończenia, do remontu o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,80 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 36,8m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Plac Staromiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

349 000 zł30,68 m² 11 375,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy! 10-15 min! pieszo - umcs.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł69,57 m² 14 647,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m2, zlokalizowane w spokojnej części Pruszkowa, na pograniczu z Piastowem. Położone jest na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,17 m² 4 715,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,17 m , położone na 4. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Warszawskiej w Stargardzie. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy trzypokojowe, umeblowane mieszkanie do wynajęcia w Skoczowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu na drugim piętrze. W pokoju dziennym znajduje się komplet wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł62,40 m² 7 532,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ulicy Gustawa Morcinka w Skoczowie. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z balkonem, pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,70 m² 7 649,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,7 mkw z klimatyzacją , położone w Radomiu przy ul. Czarnoleskiej, na osiedlu Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,95 m² 15 736,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim ul. Stryjeńskich 19, natolin Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na IV piętrze w bloku z wielkiej płyty, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z dwóch pokoi , kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy apartament na wynajem w bardzo dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji- na szczecińskim podzamczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: duży salon wraz z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł47,30 m² 14 693,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nad morzem, położony bezpośrednio przy wydmach, w otoczeniu lasu, w miejscowości Pobierowo w odległości ok. 200 m od morza. Lokal o powierzchni 47,3 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,28 m² 35 005,51 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży apartament posadowiony w kompleksie budynków Wave Resort && Spa, tuż przy plaży w Międzyzdrojach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.