dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 448 zł32,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecamy! W sprzedaży nowe apartamenty w Luboniu 1-3 pokojowe o powierzchni od 32,44 m2 do 68,68 m2 z balkonami i ogródkami na parterze w cenie juz od 298 000zł. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 930 zł59,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru! nowy blok "osiedle na skałkach" w Dzierżoniowie przy ul. Korczaka 15 Budynek wielorodzinny , podpiwniczony , pięciokondygnacyjny: parter + 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 993 zł37,70 m² 11 750,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł35,47 m² 27 347,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania, wykończone w czerwcu 2025 w standardzie premium. Idealne dla singla, pary lub pod wynajem. Układ salon z aneksem kuchenny łazienka przedpokój Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! przepiękne mieszkanie do wynajęcia od 01.0.5.2026. NA osiedlu Bartodzieje w nowym kompleksie Aura Towers ul. Fordońska 4 Apartamentowiec Aura! wyjątkowa oferta mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł42,75 m² 12 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie nad jeziorem komfort, natura i świetna komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,06 m² 10 805,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z ogródkiem I miejscem postojowym Oferujemy sprzedaż nowego, bezczynszowego apartamentu wykończonego pod klucz , położonego w kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz apartament, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta Częstochowa, ul. Kawia. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,96 m² 6 545,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Koluszkach. Lokalizacja : Koluszki ulica Ludowa 1/3 Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł63,30 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł26,79 m² 10 265,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,79 m na Pomorzanach. Możliwość zakupu przez osoby spoza ue, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 zlokalizowane przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,06 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament | zacisze | klimatyzacja | wolny od zaraz Szukasz stylowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Zapoznaj się z tą ofertą! Apartament ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ulicy Bema 20, na Osiedlu Młodych w Toruniu. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 516 zł65,05 m² 17 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w spokojnej i zielonej części dzielnicy Podgórze - Mateczny - sąsiedztwo Parku Zdrojowego. Mieszkanie w nowym, gotowym budynku zrealizowanym w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Prezentuję Państwu lokal mieszkalny 2km od plaży w Stegnie! To będzie idealny zakup, jeżeli poszukujecie Państwo wakacyjnego mieszkania! Cena nieruchomości: 289 000 zł + obligatoryjny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł29,60 m² 3 344,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Boguszowa-Gorc, położone nieopodal samego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną 29,60 m2 składają się przestronny pokój, kuchnia oraz łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 746 zł66,84 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł45,82 m² 7 856,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m 2 , położone w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł34,08 m² 20 070,42 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56.20 m2 z ogrodem o powierzchni 143 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

639 000 zł71,09 m² 8 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym bloku, gdzie będziesz mógł się wprowadzić razem z rodziną? Chcesz zaaranżować nieruchomość według swojego gustu i pomysłu? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 269 zł56,11 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 077 090 zł51,29 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowym rejonie miasta kuszącym bliskością terenów zielonych i ciszą. Blisko centrum miasta blisko Błonii na Woli Justowskiej. Mieszkańcy to osoby.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,13 m² 14 825,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskiej Wildzie, aby na co dzień cieszyć się urokami tej dzielnicy! Inwestycja Willa Robocza 48 kierowana jest do wymagających klientów którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 833 zł35,03 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł222,37 m² 10 343,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

Apartamentowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości czestate oferuje komfortowe mieszkanie powierzchni 74 m2 + dwa tarasy o powierzchni około 15 m2 dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

938 995 zł77,06 m² 12 185,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł50,60 m² 2 964,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12mcy +]. Mieszkanie dostępne od zaraz. Bez zwierząt. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w nowoczesnym budynku na zadbanym osiedlu. Lokal idealny dla pary lub jednej osoby ceniącej wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,44 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku 10- piętrowym z dwiema nowymi windami położonym przy jednej z bocznych ulic.