dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 101 zł120,01 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Polecam na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku o nowoczesnej architekturze, zapewniającego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym W garażu podziemnym - osiedle złocień N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,43 m² 10 605,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Aby obejrzeć nieruchomość i okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam piękny 2 pokojowy apartament o pow. 42,43m2 znajdujący się w kompleksie siedmiu budynków Czarna Góra Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł46,25 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową w Głogowie Małopolskim w dynamicznie rozwijającej się miejscowości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł41,14 m² 11 886,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie w Centrum w inwestycji City Park - ul. Żeligowskiego 43D z dwoma komórkami oraz miejscem w garażu podziemnym. Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,50 m2 składa się z salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56,40 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, urządzony W pełni pod okiem projektanta I komfortowy apartament W centrum miasta Funkcjonalny i nowoczesny apartament położony w nowo wybudowanym bloku (2022).

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,08 m² 15 994,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł27,50 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Podskarbińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum miasta bez hałasu, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Możliwość zakupu wraz z działką rod pod miastem z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia ciekawego 3- pokojowego mieszkania na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone na pitym piętrze w bloku z balkonem i dużą piwnicą. Atutem mieszkania są :.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,50 m² 2 643,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Malownicza , spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

515 565 zł38,19 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,60 m² 6 201,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wejherowa Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,60 m , położony na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Wejherowie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w atrakcyjnej części Radomia Ustronie (ul. Placowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 619 zł30,27 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 30,27 m | 2 piętro | Zgierz Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł172 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż segment środkowy - Białołęka, ul. Brzeziny. Nowoczesny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni całkowitej 172 m (w tym poddasze nieużytkowe ok. 24 m oraz garaż 19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zazwyczaj w ścisłym centrum Krakowa wybierasz: albo lokalizacja, albo cisza i zieleń. Przy ulicy św. Sebastiana 16 nie musisz wybierać. To oferta z kategorii Trophy Assets - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 7 909,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 55,78 m z balkonem o powierzchni 15,75 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,70 m² 17 206,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena mieszkania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł95 m² 2 421,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Uwaga nowa cena z 250.000zł na 240.000zł! Bardzo ciekawa, unikatowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Stara Dziedzina Jeśli szukasz miejsca na ziemi, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł66,60 m² 36 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Apartament 67 m | 3 pokoje | Pl. Konstytucji 6 Cena: 2 450 000 zł Kamienica z 1953 r. Wyjątkowy apartament, w pełni wyremontowany i urządzony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 75 m2 z garażem w dzielnicy Stradom. Mieszkanie po generalnym remoncie. Na podłogach panele, łazienka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,84 m² 9 312,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,41 m² 8 821,91 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 54 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. To miejsce dla osób, które cenią wygodny układ pomieszczeń oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,01 m² 19 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł62 m² 8 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel.   . Planujesz zakup wygodnego, ustawnego mieszkania w samym centrum Żyrardowa? Dobrze trafiłeś! Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 413 480 zł43,49 m² 32 501,26 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu, a może potrzebujesz mieszkania inwestycyjnego? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 30 m , położona w atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej części Krakowa - Bronowice, ul. Gabrieli Zapolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 435 130 zł83,97 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53 m² 20 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w Chocianowie,.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł60 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* nowoczesne mieszkanie 60 m * 1 piętro * Gotowe do wprowadzenia * Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2