dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przemyśl, ul. Wieniawskiego - Do wynajęcia przytulne mieszkanie Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone na I piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 712 zł55,28 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,31 m² 5 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie przy ul. Dreszera w Chełmie na poddaszu, o pow. 67 m2, na 3 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,23 m² 8 290,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I bez pcc * szukasz innego metrażu? Zadzwoń dostępne metraże od 43-82m2 Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z 8m balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 000 zł80 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od Dewelopera 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: gotowe do odbioru. Mieszkanie 79,74m2 w stanie deweloperskim, składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 284 zł52,77 m² 14 123,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

781 514 zł75,09 m² 10 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0%prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie o metrażu 75,09 m . Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 873 zł52,28 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł74,50 m² 5 328,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne, przestronne i kfunkcjonalne mieszkanie w Śremie! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, słoneczne, 4 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,33 m² 5 858,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe na parterze o powierzchni użytkowej 56,33 m2 w skład którego wchodzi również kuchnia , łazienka , duży przedpokój oraz balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł94,15 m² 24 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie W budynku Z lat 50 Prezentujemy luksusowe mieszkanie w budynku z lat 50, w pięknej lokalizacji przy ul. Polnej. Jasne wnętrza, drewniane okna, słoneczny salon, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł65,82 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatni 3 pokojowy apartament w miejscowości Wysoka w gminie Międzyrzecz nad jeziorem Paklicko Małe. Idealny na wypoczynek dla mieszkańców Poznania , Warszawy , Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Emaus na Salwatorze. Salwator to jedna z najbardziej urokliwych i zielonych dzielnic Krakowa idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,67 m² 4 832,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem położone w Słupsku przy ul. Pobożnego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,66 m² 13 492,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,20 m² 18 976,61 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ulicy Potockiego o pow. 34m2, składające się z: salonu Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkon Balkon francuski Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 40m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,50 m² 11 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bezrzecze Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na parterze w bloku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł90,25 m² 76,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.

Szczegóły ogłoszenia

1 664 000 zł75,62 m² 22 004,76 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone w Centrum bardzo nowoczesnego osiedla, z którego z każdym miesiącem, atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł106,30 m² 7 046 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ponad 106 m rozkładowej, funkcjonalnej przestrzeni w Śródmieściu, tuż przy kampusie Politechniki Łódzkiej, blisko Piotrkowskiej, katedry i Ogrodów Geyera lokalizacja: łódź,.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł37,20 m² 7 526,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Chorzowie, w okolicy Klimzowca o powierzchni 37,20m2 na parterze. W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł55 m² 9 998,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Jana Kochanowskiego 59a - Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 55,10 m2, składa się z 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 917 zł55,09 m² 17 243 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38,36 m² 11 965,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Top lokalizacja | idealne pod inwestycję | blisko rynku wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,36 m , usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 475 000 zł81,25 m² 18 154 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - mieszkanie 4-pokojowe W inwestycji seahall atuty Nowoczesna inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - wrzeszcz/brzeźno Zaledwie 10 minut rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 882 zł63,91 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z potencjałem 63,91 m - parter Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, wygodne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w pobliżu Bulwaru Nadmorskiego, kortów, plaży i leśnych ścieżek spacerowych. Niewielka odległość do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 948 zł64,49 m² 14 699,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł130 m² 200 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowany, luksusowy apartament W mennica residence Mennica Residence | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,46 m² 8 294,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,46 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku na Osiedlu Asnyka przy ul. Konopnickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65,75 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje 65,75 m Parter Złota 26b Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,75 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym, ceglanym bloku przy ulicy Złotej 26b. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34,50 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 59 m2 położone w sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł29,70 m² 13 804,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 29,70 m2, usytuowana na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł50,82 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania jedno I dwupoziomowe bez prowizji na sprzedaż, stan deweloperski- gmina boguchwała. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 249 zł64,33 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł51,92 m² 1 829,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/3.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł103 m² 31 068 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.