dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę Fordon, ul. Rybaki Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,20 m² 13 009,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł46,16 m² 15 814,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z ogrodem 88 M I widokiem na las W doskonałej lokalizacji! opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46,16 m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł83,15 m² 16 837,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Warszawa, żerań Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,15 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,47 m² 7 472,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,47 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 524 zł80,92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ekspozycją południową i zachodnią, dzięki czemu mieszkanie będzie dobrze doświetlone przez cały dzień! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w na Starym Mieście, na kameralnym osiedlu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,12 m² 13 766,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na I piętrze w kameralnym apartamentowcu na terenie kompleksu Sobienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł39,80 m² 12 688,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | kawalerka | 39,80 m | ogródek lokal nr 7 Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -toaleta -przedpokój Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,38 m² 5 707,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,38 m2 w Polkowicach w bloku 4 piętrowym przy ul. Kmicica. Mieszkanie ma 45,38 m2 powierzchni użytkowej, a do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe osiedle! mieszkania oddane do użytkowania! I podatku Prezentujemy Państwu nowość w biurze Kurpiel Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkania znajdujące się na osiedlu green estate.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,56 m² 6 592,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

| 0% - mieszkanie M-5 o pow. 63,56 m 2 do własnej aranżacji na osiedlu Radogoszcz-Zachód - ul. Motylowa Oferujemy do sprzedaży przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 080 zł45,59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,52 m² 14 499,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m powierzchni; - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł33,13 m² 11 469,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katach Wrocławskich, o powierzchni użytkowej 33,13 m , znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z 1910 roku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł36,90 m² 6 639,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Brodnicy sprzedam. Osiedle Michałowskie to miejsce pełne szeregu sklepów, przychodni zdrowia, aptek, punktów usługowych, przedszkoli, szkół, placów zabaw i miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Inwestycja znajduje się w sercu osiedla Projektant - lokalizacji, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48,42 m² 12 598,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja. 0% prowizji, 0% pcc. Na sprzedaż nowoczesne apartamenty z widokiem na Beskidy. Apartament może zostać wykończony pod klucz tak, jak wykonano na zdjęciach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,75 m² 10 180,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 63,75 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł40,16 m² 10 458,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 494 zł48,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32,97 m² 6 824,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Pniewach Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2, znajdujące się na parterze w budynku czterolokalowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,98 m² 12 665,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne, nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość znajduje się na zamykanym osiedlu Panoramika na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,80 m² 12 709,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, pełna infrastruktura Spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 736 zł57,33 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 62 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,37 m oraz całkowitej około 62 m . Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 542 021 zł96,66 m² 15 953,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Kołobrzeg, przy Parsęcie Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48,5 m2, położone na 10. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 165 zł57,95 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnym ogródku i spokoju, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 600 zł59,44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 59,44m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, w dzielnicy Ruczaj - Inwestycja Kobi House by.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy dużą umeblowaną i wyposażoną kawalarkę w Katowicach-Ligocie. Kuchnia oddzielna w zabudowie z wyposażeniem (pralka, lodówka, płyta ceramiczna). Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł81,94 m² 7 566,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 588 zł105,40 m² 11 770,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Składa się z 3 osobnych, umeblowanych pokoi, zabudowanej i wyposażonej kuchni (zmywarka,.