dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

680 000 zł39,72 m² 17 119,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! | Gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To świetnie rozstawne, w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Wrzosowej. Mieszkanie posiada powierzchnię 55,7m2 i składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,30 m² 6 297,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,20 m² 10 249,27 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie Estaton prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą z 2015r. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł53,70 m² 5 026,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - banie, centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,7 m zlokalizowane w ścisłym centrum Bani , na 1 piętrze. Do lokalu przynależy także piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lizbońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Osiedle powstało w latach 70-80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Kusocińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowocześnie wykończony apartament zlokalizowany w Łebie, w otulinie parku Natura 200, oddalony zaledwie 200 metrów od plaży przy ul. Nadmorskiej 22. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,37 m² 8 127,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Napachanie (pod Poznaniem) Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 55,37 m , położone w Napachaniu, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,68 m² 12 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł91,10 m² 13 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 91,1 m (powierzchnia po podłodze ponad 100 m ), zlokalizowane w nowym budynku szeregowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję Państwu mieszkanie na Osiedlu Piastowskim , położone na 7. piętrze 10-piętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m i składa się z dwóch przytulnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

447 120 zł48,60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 48,6 m | duży balkon | ślichowice | widok na górę | dyża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,34 m² 11 899,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51 m² 18 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Unikalne mieszkanie 51 M W sercu dębnik! 900 M od wawelu Z widokiem na zieleń! Lokalizacja, która sprzedaje się sama Dębniki, ul. Michała Bałuckiego! Marzysz o mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł45 m² 14 889 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mieszkanie gotowe owacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 908 zł37,42 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,13 m² 16 030 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament W obiekcie hotelowym! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł48,20 m² 15 975,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 położone w dzielnicy Podgórze, przy ul. Glinianej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 39m2 zlokalizowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Krasińskiego w Tarnowie (rejon dh świt). Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 10 593,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Krakowa? Ten dom w zabudowie bliźniaczej daje ci przestrzeń z własnym ogrodem i garażem ale w znacznie bardziej przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,20 m² 16 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, ciche, rozkładowe, ustawne, wykończone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju) mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł61,80 m² 3 317,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 61,80 m 2 , usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Wlewo,położonej niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu miasta Lokal.