dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 3- pokojowe mieszkanie na 4. Piętrze- jasne, przestronne I przytulne Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 60,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,24 m² 9 806,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Leszczynki. Dojazd do nieruchomości Trasą Kwiatkowskiego lub ulicą Hutniczą, następnie ulicą Osada Kolejowa. Teren nieruchomości jest względnie płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,70 m² 6 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w centrum! ul.Szujskiego 31,Tarnów Powierzchnia: 45,7 m-4 piętro Układ: 2 pokoje + kuchnia, łazienka Mieszkanie od strony południowej, umeblowane Na metraż 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,60 m² 11 303,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,6 m , idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest ustawne, ciche i posiada oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł36,83 m² 3 203,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podgórzu. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,17 m² 12 678,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kameralne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej - Stara Cegielnia, poznań (ul. Ceglana). Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - centrum Wrocławia Na wynajem przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5minut.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł63,55 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem w atrakcyjnej cenie odświeżone 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz, za jedyne 2300 zł. Praktyczne mieszkanie o powierzchni 63,55 m przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł55,68 m² 8 081,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł77 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,90 m² 7 630,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro nieruchomościoptima poleca Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położoneu podnóża Karkonoszy w Piechowicach przy ul. Szkolnej! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł43 m² 11 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania po remoncie, które zaaranżujesz według własnego stylu? Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. 1 maja w Opolu, w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,96 m² 9 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny na parterze, ponad 60M2 na jednym poziomie: - duży salon z aneksem kuchennym, - łazienka - korytarz - 2 oddzielne pokoje z możliwością połączenia i uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 15.05.2026 Bardzo ładna kawalerka o pow. 32 m.kw. położona w budynku przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,36 m² 10 487,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na parterze - gdynia wzgórze św. Maksymiliana! L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,58 m² 10 717,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie spokój podwarszawskiej miejscowości łączy się z komfortem nowoczesnego budownictwa? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Śródmieście przy ul. Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,28 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54,28 m2 na I piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,06 m² 12 205,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do współpracy! Mieszkanie w Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki, (ok Pl. Kościuszki, pałacyku, ok. ul. Czystej /ok. ul. Kołłątaja; ok. Podwala;) budynek cofnięty od ulicy, odgrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł42,28 m² 3 382,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

325 009 zł42,25 m² 7 692,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka po generalnym remoncie w centrum Chełma - ul Kopernika - okolice Obłońskiej Powierzchnia użytkowa aż 42,25 m 2! Kuchnia - widna, z oknem, niezabudowana wc.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Najważniejsze atuty - Unikatowa lokalizacja ul. Chopina 40, kilka minut spacerem do plaży i ścisłego centrum Sopotu - Hipnotyzujący widok na miasto przez charakterystyczne owalne okno, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 135 zł54,33 m² 10 052,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł28,64 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem - Poznań, ul. Generała Maczka 20 Polecam na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 28,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 64 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( kilka minut spacerem spacerem). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na 2. piętrze w zadbanej, 3-kondygnacyjnej kamienicy z zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 440 zł33,11 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do odświeżenia W dobrej lokalizacji we władysławowie lokalizacja Nieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,40 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość o powierzchni 40 m2, usytuowana na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł51,32 m² 16 932,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ładne, zadbane 2-pokojowe Z dużym balkonem Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Osiek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł74,67 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 718 000 zł80,32 m² 21 389,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament premium nad brzegiem Warty | River Park | centrum miasta Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 80,32 m2, położony w kameralnej inwestycji River Park nad brzegiem Warty. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł130 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,23 m² 9 448,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł54,40 m² 16 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, dotąd niezamieszkałego mieszkania położonego na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,17 m² 8 926,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,17 m Siedlce, ul. Batorego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,17 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze.