dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 78 m2, położone na pierwszym piętrze przy ulicy Garncarskiej na Starówce. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł40 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł53,60 m² 13,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Czekanowie na parterze o powierzchni 53,60m2. cena wynajmu 700 zł miesięcznie plus opłaty za zużycie, ogrzewanie C.O Mieszkanie dwupokojowe, które wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł34,19 m² 32 026,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych w stolicy - 19 dzielnicy. Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English below] Dostępne: 08.05.2026 Mam przyjemność prezentować nowoczesne mieszkanie w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 i znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,56 m² 7 782,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na II piętrze jednego z wielorodzinnych budynków w Pszczynie przy ul. Bogedaina. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 43,56 mkw, składają.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł82 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82 m, zlokalizowane w centralno-zachodniej części Bochni. Idealne dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,40 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki - centrum grudziądza Lokalizacja: grudziądz, ul. Toruńska 2 Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 29,4 m , położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 400 zł63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł43,18 m² 20 796,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji, położone w nowym budynku apartamentowym o bardzo ciekawej architekturze. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł56,20 m² 8 665,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Malownicza podwrocławska miejscowość, tylko 6,4 km do granicy miasta Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 4,2-metrowym balkonem, na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł77,40 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokal Mieszkalny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Łodzi, dzielnica Bałuty osiedle Julianów- liściasta Park, ul. Liściasta 74 Osiedle zlokalizowane przy Parku nad Sokołówką Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ciche dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w Lublinie - Śródmieście. ulica Górna. Okna wychodzące na południe, z widokiem na panoramę miasta Wykończenie: podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,32 m² 16 398,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,45m2. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwa pokoje za aneksem kuchennym znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,40 m² 7 231,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym budynku na os. Grunwaldzkim w Mrągowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 2 (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z cegły z 2001 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł85 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwie niezależne kawalerki -wejście do każdej z klatki schodowej. Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,71 m² 14 235,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 59,71 m , Aleja Kijowska, kraków Oferta na wyłączność Miło nam przedstawić Państwu oferte sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,71 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,60 m² 11 266,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość wybudowana w 1998 roku (prefabrykat żelbetowy 15 cm + styropian 8 cm + gazobeton 24 cm + tynk mineralny malowany).Blok 4-ro piętrowy. Położony bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,29 m² 5 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Konina - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 300 000 zł. Powierzchnia: 58,29 m Piętro: II (w bloku - 11 piętrowym) Układ: 3 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

811 500 zł46,91 m² 17 299,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 46,91 m zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1910 roku usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,89 m² 6 787,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 mkw. z balkonem , zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego na Prądniku Białym. Nieruchomość z 3 niezależnymi pokojami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,03 m² 6 955,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj urok klasycznego mieszkania w centrum miasta przy ul. Związku Jaszczurczego. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie, które łączy sprawdzoną jakość wykonania z doskonałym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34,32 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowa cena! Tylko 4800 za m2. Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na trzecim piętrze na spokojnym osiedlu w Bielsku Podlaskim. W mieszkaniu są dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,30 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,30 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku. Lokal znajduje się na parterze, posiada prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł28,90 m² 21 453,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,9 m zlokalizowana przy ul. Bruna jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,23 m² 11 491,76 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 78,23 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł58,60 m² 4 607,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze, w centrum miasta. Mieszkanie o pow. 58,60 m2 rozkładowe, słoneczne, istnieje możliwość zrobienia balkonu, położone w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, klasyczne mieszkanie o powierzchni 42,3m2 usytuowane na I piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul 11 listopada. Zaciszne, osiedle położone w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

629 000 zł66,26 m² 9 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i piwnicą. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 66,26.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł33,86 m² 2 510,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz nieruchomości z realnym potencjałem wzrostu wartości i wysoką stopą zwrotu? Ta oferta to czysta okazja inwestycyjna ale nie wyklucza adaptacji mieszkania dla siebie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł104 m² 85,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5 pokojowy apartament w inwestycji Doki z widokiem na Stocznie Cesarska w dzielnicy Młode Miasto. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - cztery sypialnie, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania. Nieruchomość idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.