dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

642 248 zł88,09 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,60 m² 7 060,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2018r. - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,68 m² 14 304,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 37,68 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w IV etapie inwestycji przy ul. Lwowskiej, wyróżniające się prywatnym tarasem na dachu o imponującej powierzchni ponad 54 m . Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyspowa 16 | 2 pokoje | klimatyzacja | parking | zamknięte osiedle | Zacisze / Targówek Metraż: 28m, piętro 3/3 Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wyspowej 16 na warszawskim Zaciszu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł113,62 m² 14 786,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł37,50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w budynku zlokalizowanym przy ulicy wesołej. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku z cegły Klatka schodowa z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,56 m² 23 046,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu 200 metrów od morza Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję Lokal położony na szóstym - najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie w kamienicy centrum miasta, II piętro Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta, w pięknej, zadbanej kamienicy z połowy XX wieku. To.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł64,40 m² 7 422,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości Oddział w Pruszczu Gdańskim ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Straszynie przy ul. Na Skarpie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m , usytuowane na parterze budynku z wielkiej płyty położonego przy ul. Nowosielskiej , os. Starosielce. Lokal do remontu, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,10 m² 6 187,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł116,80 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu kameralną inwestycję na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Na inwestycji trwają ostatnie prace, spodziewamy się, że niedługo mieszkania będą miały pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie z dużym salonem - Rumia, ul.Dolna Metraż: 60,80 m Balkon: 5,27 m Piętro: 3 Budynek: B4 Układ: 3 pokoje + kuchnia w salonie Status: rynek pierwotny - 0% prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,66 m² 8 781,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 54,66m2 na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty po termomodernizacji, na Bałutach-Os. Żubardź.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,44 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia | 58,44 m | balkon | miejsce postojowe | kępnona sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 58,44 m , położone na 1 piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55,10 m² 9 437,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest Lokal mieszkalny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, położony w ścisłym Centrum Gorzowa przy ul. Warszawskiej w tak zwanym Gmachu "plaza" Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł54 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł52,24 m² 17 132,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Ogrodowa - 52.24 m2 / 2 pok + duża kuchnia / kamienica / winda Hala Mirowska - 5 minuty spacerem METRO Rondo ONZ - 10 min spacerem We speak English Cena: DO NEGOCJACJI Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł88 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle, ul. Przasnyska - ogrodzone, chronione, bardzo ładnie zagospodarowane, dużo zieleni. Mieszkanie - rozkład i wyposażenie: - salon z rozkładana kanapą - sypialnia - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64,77 m² 23 004,48 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w najwyższym budynku nowoczesnego kompleksu z recepcją, całodobową ochroną i monitoringiem Ronson Development - City Link oddanego do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł114 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piętro w domu jedno/dwurodzinnym składające się czterech pokoi, kuchni z oknem i dwóch łazienek. Nieruchomość usytuowana na działce o wielkości 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł44 m² 19 295,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. - blisko metra - Zielona okolica Mieszkanie jest po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Do wejścia! W salonie zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

708 zł30 m² 23,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 1 W miejscowości zaniemyśl przy ul. Poznańskiej 27 tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł56,20 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie z ogrodem 1 ar oraz dwoma miejscami postojowymi ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68,40 m² 7 880,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4-pokojowe 68,4 m2 | Pierwsze Piętr o - cegła| Białystok - Leśna Dolina | Balkon | Piwnica | 539 000 zł. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 500 zł79 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę! Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,83 m, zlokalizowane na 1. piętrze w budynku z windą na osiedlu Oświecenia, w dzielnicy Mistrzejowice Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł81 m² 23 827,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Widokowe mieszkanie w sercu miasta! Kraków Stare Miasto ul. Dietla 81 m Na sprzedaż przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cieszyn, komfortowa kawalerka, balkon, wysoki standard Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 25 m2, znajdujące się na trzecim piętrze budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij