dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

649 770 zł39,38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - ekspozycją zachodnią. Lokalizacja: prądnik Biały/ Krowodrza, ul. Piaszczysta Powierzchnia: 39,38 m2 Piętro: 2/4 Liczba pokoi: 2 Budynek: 2025 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł19,25 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł62,79 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia świetne mieszkanie - 5 pokoi / 62,79 m / Wrocław Kozanów Funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie, przy ul. Dzielnej. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,60 m² 4 037,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, świeżo wyremontowane mieszkanie w malowniczej wsi Wiekowo w woj. Wielopolskim, położonej wśród jezior (zaliczanych do najczystszych w kraju) i lasów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,20 m² 5 741,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

***oferta dostępna tylko W meg real estate*** meg Real Estate poleca komfortowe 3 - pokojowe, mieszkanie o powierzchni 39,10 m2 z zagospodarowanym poddaszem o wymiarach 39,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 984 zł59,56 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł85,53 m² 11 013,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne- bardzo przestronne mieszkanie w wołominie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 700 zł35,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł44,87 m² 7 466,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację dwu pokojowego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na trzecim piętrze. Klatka schodowa została pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł88 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament - Repty Śląskie z 2 miejscami parkingowymi Lokalizacja: repty Śląskie Powierzchnia: 87,63 m Liczba pokoi: 3 Miejsca parkingowe: 2 Cena: 849 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68,60 m² 12 390,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Dla inwestora, 6-pokoi. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymienionymi instalacjami, wynajmowane. Dobra stopa zwrotu. Opiekun oferty: jakub Boroński tel.   Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,68 m² 11 630,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m , z dodatkową przestrzenią do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A7 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł173,75 m² 3 424,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1935

Inwestycja W kamienicy | duży metraż | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 173,75 m w klimatycznej, secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Cena: 2864 zł/m (netto).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

973 000 zł35 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świnoujście top! Seaside Garden ul. Marii Konopnickiej + fv Zapraszam do zakupu apartamentu 2 pokojowego. Bardzo dobra cena sprzedaży! Do plaży 150 m. Aparatment zlokalizowany przy ulicy Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,91 m² 13 338 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament w Mielnie w odległości 1200 m od morza Lokal mieszkalny o powierzchni 38,91 składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32 m² 14 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, w pełni wyremontowaną kawalerkę z prywatnym ogródkiem, położoną w nadmorskiej części Gdańska - Stogi. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł42,90 m² 4 195,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo, al. Niepodległości 2 pokojowe mieszkanie Z loggią. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 42,90m2, położony na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł61,84 m² 24 239,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Westate Wola z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone przy ul. Dygata 3 - w sercu Żoliborza Artystycznego, obecnie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,93 m² 18 376,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł30,78 m² 7 959,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania "na start" na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł64,70 m² 9 196,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Samsonowicza 27 w dzielnicy Wrotków. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze, w 10- piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł46,30 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m , położony na 3. piętrze budynku panorama z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł95,50 m² 5 445,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

| na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 042 zł33 m² 12 577,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle bohema: w pełni wyposażone 3 pokoje | metro szwedzka | nowe osiedle | 2 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym + łazienka + toaleta Mieszkanie dostępne od 1 lipca, możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł68 m² 5 132,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, dzielnica Ciernie Powierzchnia: 68 m Piętro: pierwsze Pokoje: 3 (salon, sypialnia, dodatkowy pokój) Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł21 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Stara Ochota I Ciche I Wysokie - 2,75 I Kamienica 1935r. I lokalizacja: kamienica położona jest w jednej z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł69 m² 9 927,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym w Lesznie, w spokojnej i dobrze zagospodarowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 830 zł71,53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe - dworzysko park, ul. Technologiczna - 71,53 m + taras 25,75 m + ogródek 149,86 m Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przestrzennej - 5 min spacerem od Aquaparku przy ul. Borowskiej. Usytuowane jest na ostatnim V piętrze budynku z windą, z zadbaną klatką.