dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

716 054 zł73,82 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

1 073 121 zł78,33 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Koszutce w Katowicach. "wielka historia to zbiór małych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna 1

Wełnowiec-Józefowiec Katowice

713 144 zł73,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o osobach szukających komfortowego miejsca do życia z ogródkiem, miejscem parkingowym i nowoczesnym układem wnętrz. Całość utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł27,24 m² 19 897,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,24 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1912 roku, zlokalizowanej przy ul. Augustiańskiej na Kazimierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r. 59B

Śródmieście-Wschód Łódź

963 200 zł68,80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r. 59B

Śródmieście-Wschód Łódź

491 250 zł39,30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r. 59B

Śródmieście-Wschód Łódź

681 800 zł48,70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł90 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne od ręki Możliwość kompleksowego wykończenia według wytycznych kupującego - nie musisz martwić się o terminy - dopilnujemy wszystkiego - od wykończenia ścian, poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł118,73 m² 4 202,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe, dwupoziomowe, bezczynszowe, dwa Balkony - zobacz film Zobacz Film Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

126 500 zł12,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: patrycja Górska tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 813 zł57,93 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych. Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 300 zł66,42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne na Manhattanie (os. Górczyn). Nowe panele położone w 2024r., okna plastykowe, kuchnia do zrobienia samemu lub pomoc w wykończeniu wg ustaleń, Niski budynek 3 pietrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 988 zł44,12 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 359 zł35,31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 359 zł35,31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz miejsca w którym od razu można zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m + balkon + piwnica | 2-pokoje + kuchnia z wyposażeniem (możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 978 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Nowa inwestycja w zabudowie bliźniaczej realizowana w spokojnej części Rzeszowa boczna ul. Słocińskiej. Kameralne osiedle tworzy 5 nowoczesnych budynków, a każdy z nich.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku na os. Tysiąclecia. Punkt doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł20 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w urokliwej dzielnicy Gdańska Oliwa jest to jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy Warszawa, nowolipki (muranów) Oferujemy funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o układzie 2 pokoi, położone na 4. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,52 m² 9 853,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

| kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,50 m² 11 557,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Tysiąclecia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,40 m² 15 053,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stare podgórze - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 658 zł26,55 m² 10 985,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 000 zł32,31 m² 12 132,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł49,68 m² 17 069,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł78,06 m² 10 620,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie - Jaszkotle oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,06 m , położone w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 375 zł41,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 24 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 650 zł43,50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 17 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 985 zł45,15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 16 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41.41 m2 + balkon zlokalizowane w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie (boczna ul. Krakowska). Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł33,43 m² 14 926,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie wolne nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,34 m2 + loggia zlokalizowane na 5 piętrze w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Res Tower przy skrzyżowaniu ul. Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwsiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł89,95 m² 6 881,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,95 m2 + taras dachowy o pow. ok. 54 m2 w nowym etapie osiedla mieszkań w zab. szeregowej w Malawie (zjazd z ul. Lwowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 056 zł30,99 m² 11 263,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,14 m + balkon w nowoczesnym kompleksie przy bocznej ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,81 m² 10 361,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m z dwoma balkonami zlokalizowane na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Jazowej w Rzeszowie (dzielnica Drabinianka). To.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,31 m² 12 833,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczna kawalerka W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy.