dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

439 300 zł38,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł24,60 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz przytulnego mieszkania do własnej aranżacji? Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Kopernika 20. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,10 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy bałuty - centrum! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł43 m² 15 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal mieszkalny w apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg spa Nowoczesny apartament w budynku z 2022 roku, położony przy ul. Koralowej idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł114,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Wyjątkowy apartament wykończony pod klucz, o powierzchni użytkowej 114,27 m (całkowita: 162,5 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 622 238 zł67,42 m² 24 061,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,29 m² 9 460,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki z miejscem parkingowym, balkonem i piwnicą! mieszkanie rozkład Lokum o powierzchni użytkowej 44,29m2, oraz wysokości 255 cm charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł36,70 m² 21 934,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pok. | do wprowadzenia | klima | Triton Park | Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania, które robi efekt wow od pierwszego spojrzenia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie, II poziomowe z tarasem. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku, na Ołtaszynie. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w okolicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

tel.   . - najem okazjonalny - Szukasz nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w bloku niedaleko centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 383 371 zł66,19 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 350 zł78,65 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W spokojnej części brzeźna Komfortowy rozkład | Spokojna okolica | Blisko morza i parku | Dwie łazienki | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, czyste i ciche mieszkanie w Ząbkach pod Warszawą dobry dojazd koleją (stacja pkp w odległości 3 min spaceru) lub autobusem do stacji metra na Targówku Mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,64 m² 8 183,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m , zlokalizowane na cenionym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Staromieście przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł68,61 m² 3 731,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Poszukujecie rozkładowego mieszkania z balkonem oraz garażem? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4. piętrze 4-piętrowego budynku na spokojnym, rodzinnym osiedlu Ustronie IV. Posiada 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł78 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ekskluzywne mieszkanie Z ogródkiem I 2 miejscami parkingowymi W sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu w centrum, ale z dala od zgiełku? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,19 m² 35,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ulicy Kopernika w Pszczynie Powierzchnia 36,19m2. Wyposażenie : zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym tarasie o powierzchni ok. 55 m , a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł87 m² 24 712,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja ;żoliborz Artystyczny, nowe bezpieczne o siedle z pełną infrastrukturą, sklepy szkoły, usługi. Dobra komunikacja autobus, kolej podmiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł62,60 m² 7 827,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Kręta, murowana Goślina (osiedle Zielone Wzgórza) Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 835 zł44,10 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,57 m² 14 263,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57m2 położone we Wrocławiu przy ul. Mieleckiej. To świetna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,40 m² 8 168,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem - os. Polne parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej części osiedla, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł75,47 m² 11 594,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam ofertę sprzedaży przepięknego 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 r. przy ul. Szosa Lubicka, os. Piernikowe. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,40 m² 11 530,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ze względu na liczne pytania informuję, że zakup mieszkania na kredyt jest możliwy. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dzielnicy Targówek,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,19 m² 5 814,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lubisz, gdy wszystko ma swoje miejsce i nie musisz ciągle czegoś "ogarniać"? Marzysz o przestrzeni, która daje komfort i funkcjonalność bez zbędnych kompromisów? To mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł56,65 m² 19 364,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł52,55 m² 5 233,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Energetyka w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 52,55 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Duża.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł31,92 m² 28 164,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mamy do zaoferowania wyjątkowy apartament w Rogowie. Jedyny oferowany z przepięknym widokiem na jezioro, w odległości w linii prostej 50 m do morskiej plaży (drogowo 250 m).

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł66,93 m² 16 883,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż wielkości 66,93 m2 w przedwojennej kamienicy ul. Grójecka 20. Składa się z dwóch pokoi wielkości 18 metrów, osobnej kuchni z oknem, łazienki oraz osobnego wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł41,40 m² 14 951,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 41,40 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł27,10 m² 13 394,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Budynek ogrzewany jest gazem miejskim, co jest ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem zapewniającym ciepło w chłodne dni. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł83 m² 4 265,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie z duszą w centrum Lubawy! Lubawa, ul. Rzepnikowskiego Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie ? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł79,60 m² 238,69 zł/m²

 

Piętro:19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**agencja Prestige Nieruchomości** prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego mieszkania 2-pokojowego o nowoczesnym wykończeniu. **opis nieruchomości:** To urokliwe mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł110,37 m² 5 608,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m ,.