dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

335 000 zł55,81 m² 6 271,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,81 m , położone na 3 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z dwóch dużych, ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 85m w Otwocku dostępne od zaraz! Obecnie 3 pokoje z możliwością utworzenia 4 pokoi (poprzez podział jednej z sypialni). Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 500 zł36,87 m² 12 733,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia widokowe i odświeżone mieszkanie 3-pokojowe z przy ul. Na Błonie 9 (w dzielnicy Bronowice). Mieszkanie ulokowane na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł96 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie O pow. 96m2 W jednej Z kamienic przy ulicy piastowskiej. Centrum miasta na wyciągnięcie ręki! opis: mieszkanie 3 pokojowe położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta! Tylko teraz 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł40,28 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne mieszkanie - 2 oddzielne pokoje - 1996 r. -wasilków - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł74,84 m² 8 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Lokalizacja: lokal znajduję się w Śródmieściu Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 2. Niedaleko Park im. Kazimierza Wielkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł25,30 m² 24 268,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Nowa, używana zaledwie 2 lata, wykończona w podwyższonym standardzie kawalerka na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom Development Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje W wysokim standardzie Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej, dzielnica Wola Justowska. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,40 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Gdańska- 50 metrów od Neptuna. Okolica Ulica Kaletnicza położona jest w absolutnym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 720 zł65,67 m² 9 908,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Świetna opcja pod kątem inwestycyjnym, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,13 m² 12 653,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z ogródkiem | Wysoki standard | Osiedle zamknięte | ul. Borowa Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na spokojnym, kameralnym osiedlu (wjazd przez szlaban). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł95 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż nowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 95 m , położony w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,88 m² 13 343,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone na Kleczkowie we Wrocławiu. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie, wykończony z dużą starannością i z użyciem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,53 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow. 50,53m2 w pełni wyposażone. . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł23,20 m² 16 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche,przestronne,w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu położonym w parku o podwyższonym standardzie z recepcją .Składa się z dużego salonu ( wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł98 m² 2 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Henrykowie. Lokal o powierzchni ok 98 m2 składający się z przestronnego salonu ( możliwość zrobienia kominka ) i 3.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł47,90 m² 16 221,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, funkcjonalne, zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz sobie spokojne otoczenie, komfort, wysoki standard, nowe budownictwo - ta oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł20,30 m² 30 492,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjna oferta inwestycyjna - mieszkanie działa w modelu najmu krótkoterminowego, przynosząc regularne zyski. Możliwość płynnego przejęcia przyszłych rezerwacji oraz kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 920 zł78,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem i antresolą idealne dla Twojej rodziny! Marzysz o miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem, a życie rodzinne zyskuje nową.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,54 m² 7 520,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z osobna kuchnią i loggią położone w centrum miasta przy ul. Filmowej. Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą Media miejskie opomiarowane.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,98 m² 6 920,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, w którym od razu poczujesz się jak u siebie Wyobraź sobie popołudnia spędzane na balkonie, gdzie zachodzące słońce maluje niebo nad Rudą Śląską ciepłymi barwami. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem 13,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy Plac Grunwaldzki. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł86,92 m² 10 929,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opis oferty Przedstawiamy Państwu niezwykle klimatycznie urządzone, duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 86,92m2. Nieruchomość położona w samym centrum Świnoujścia. Butikowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł88,40 m² 20 871,04 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 88 m z 3 sypialniami i balkonem 16m2 Standard Premium | 0% pcc | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk biznesowego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 675 zł38,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,35 mkw. w skład którego wchodzi: pokój o powierzchni ok 18,73 mkw. z wyjściem do na balkon o pow. 10,65 mkw. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,73 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Warszawa, żoliborz, ul. Zabłocińska Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,50 m² 11 962,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Goworowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł55 m² 84,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wiślany Mokotów. To jasna i nowoczesna przestrzeń o powierzchni 55 m ,.