dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,80 m² 14 315,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!ostatnie tak duże mieszkanie W tej cenie! 93 m 3 strony świata 21 m narożnego balkonu gotowe do odbioru od zaraz! Takie mieszkania praktycznie nie trafiają już na rynek. To ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł37 m² 29 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament idealny pod inwestycje na Kazimierzu o powierzchni 37 m2 znajdujący się na trzecim piętrze pięciopiętrowej odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 070 zł32,66 m² 9 983,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł60 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o trzech pokojach, znajdującego się w kamienicy, która przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 172 zł41,68 m² 11 880,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego Mieszkanie o pow. 64m usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Lea Cena: 699 000 do negocjacji! Powierzchnia: 37 m Piętro: 2 piętro w 10-piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł60 m² 233,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Wynajmij apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł39,60 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

W naszej ofercie przestronna kawalerka o powierzchni 39,6 m , położona przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego budynku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,20 m² 6 353,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w samym centrum Bytowa w atrakcyjnej cenie! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł61,54 m² 6 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje z balkonem na parterze | Ścisłe Centrum Pabianic, ul. Wyszyńskiegoszukasz wygodnego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł77,10 m² 8 106,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu. W galerii zdjęć przedstawiona wizualizacja! Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Jabłonna, leśna 17C.

Szczegóły ogłoszenia

418 660 zł38,06 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,60 m² 13 300,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: brodwino to jedna z najbardziej unikalnych części Sopotu, zatopiona w zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość w tej lokalizacji to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pura Vida Apartamenty etap III to kameralna inwestycja złożona tylko z 16 apartamentów na ogrodzonym terenie. Położona na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Powierzchnia 51M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 640 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - cicha okolica - dużo miejsc parkingowych pod blokiem - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,60 m² 5 186,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,60 mkw + użytkowana piwnica, położone na 3. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os Zazamcze , przy ul. Toruńskiej we Włocławku, z balkonem, z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,80 m² 3 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Człuchowa. Duży metraż! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Człuchowie o powierzchni 58,22m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,70 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,7m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku po termomodernizacji w Zabrzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 440 zł73,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, balkonem i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C5 Mieszkanie o powierzchni 73,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł52 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2- pokojowe na południu miasta przy ulicy Mieczykowej- kliny! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze III-poziomowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. Układ: - przedpokój z oknem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39,23 m² 5 480,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! mieszkanie W jastrowiu W atrakcyjnej cenie, wyposażone, do zamieszkania lub wynajęcia Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł33,50 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka z komórką lokatorską. Obszerna łazienka i przedpokój ułatwiają organizację i przechowywanie, a pokój z aneksem kuchennym dzięki południowej wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,59 m² 10 101,04 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wysoko dosłownie i w przenośni. Na 9. piętrze wieżowca położonego na osiedlu Łódzki Manhattan, czeka na Ciebie eleganckie, wykończone ze smakiem mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł37,40 m² 15 481,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Wzgórze Hoplity (deweloper Euro Styl Grupa Dom Develompent) znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł81 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polonia Residence oferuje wyjątkowy lokal mieszkalny na sprzedaż! Inwestycja znajduje się w samym centrum Łodzi u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i pułkownika Jana.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł47 m² 19 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Kabaty, o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja w III Al. Nmp Mieszkanie po generalnym remoncie. Powierzchnia: 38 m Piętro: 2 z 4 Cena najmu: 1600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy z 1900 roku, położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta.