dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,72 m² 18 531,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

l jasne l Kawalerka l Po generalnym | 37,7 m | Oddzielna kuchnia | Gotowe l Piwnica l Na sprzedaż przytulne, narożne mieszkanie o powierzchni 37,72 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł62,68 m² 10 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie Mieszkanie w Białymstoku przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego o powierzchni 62,68 m w świetnym układzie: 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Blok o podwyższonym standardzie Z windą, kameralnie położony! Teren ogrodzony, z przynależnym do mieszkania miejscem postojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 093 zł64,82 m² 14 287,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Prądnik Biały Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52,35 m² 14 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,50 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

K&s Partners oferuje na wynajem mieszkanie idealne dla singla lub pary Kompaktowa kawalerka o powierzchni 25,5 mkw. znajduje się w budynku położonym przy ul. Miedzyborskiej u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł153 m² 6 209,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113 m z dodatkowym poddaszem do adaptacji ok. 40 m , położony w spokojnej części Halinowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,17 m² 9 309,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje ostatnie piętro panorama warki centrum Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze najnowszej inwestycji w samym sercu Warki. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia! Apartamentowca Justin Center, w samym sercu rynku. Idealny pod inwestycję: ten apartament to doskonała propozycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta pepper house! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,23m znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości Ten elegancko urządzony, wykończony w wysokim standardzie apartament, jest umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2000 r. o powierzchni: 63,6 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,51 m² 9,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. W cenie piwnica duża piwnica. Wyobraź sobie poranek, gdy miękkie światło wpada do salonu, a Ty z filiżanką ulubionej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,69 m² 15 731,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m . Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na zielonym osiedlu w Cieplicach, kilka minut od Placu Piastowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,28 m2 usytuowane na 7 piętrze 7 piętrowego budynku z 2024 roku. Mieszkanie wchodzi w skład nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,24 m² 6 460,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

64,24 m pełne światła i wygody 3 pokoje IV piętro Balkon (loggia) Parking za szlabanem Piwnica 5,37 m To mieszkanie ma w sobie coś, co czuć od pierwszego kroku przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Cieszyna - na osiedlu Liburnia. To lokalizacja ceniona zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45,40 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie, lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2 Opis mieszkania: - piętro 2/4 - powierzchnia mieszkania: 45,4 m2 - salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2 - łazienka i oddzielne wc - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 545 zł39,21 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament nad morzem, idealny pod wynajem krótkoterminowy. Układ obejmuje salon z aneksem (17,45 m ), osobną sypialnię (9,85 m ), łazienkę (4,03 m ), korytarz (6,80.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł57,30 m² 16 928,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 57,30 m - Kraków, stare Podgórze, ul. Parkowa 13 Twoje nowe miejsce w sercu Krakowa - cisza, słońce i panoramiczne widoki. W skrócie: -.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł32,79 m² 16 160,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - Kraków Czyżyny Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,79 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana.

Szczegóły ogłoszenia

642 600 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina - ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem. Idealne dla rodzin ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe- 1 piętro os. Górczyn Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, panoramiczny apartament przy Dworcu Gdańskim śródmieście/muranów Do wynajęcia spektaularny, niezwykle przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Rzeszów, ul. Myśliwska, osiedle Miłocin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,3.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,47 m² 6 390,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Żywcu przy ulicy Władysława Reymonta 33.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze apartamentowca na Woli Justowskiej. Mieszkanie posiada balkon i miejsce parkingowe (w cenie najmu) przed budynkiem. Brama zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł40,70 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł107,50 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie premium W pełni wyposażone*** najem okazjonalny Oferujemy mieszkanie na wynajem okazjonalny! Nieruchomość o powierzchni 53m2, znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,02 m² 9 215,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 905 zł72,27 m² 13 724,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru To idealna oferta dla tych, którzy chcą wprowadzić się od razu do swojego nowego mieszkania. Bez prowizji oraz bez podatku pcc. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł26,50 m² 22 603,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy apartament o powierzchni 26,5 m , który stanowi bardzo atrakcyjną lokatę kapitału w nieruchomości o stabilnym i rosnącym potencjale. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m , z pomieszczeniem przynaleznym, położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z lat 90. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł95 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie 3 pokojowe, wynajęcie, gierałtów. Wgn Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 93 m2, usytuowany na Parterze budynku w Gierałtowie.