dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2, zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł74,05 m² 8 467,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi przy ulicy Geodetów na Łężycy więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł33,20 m² 14 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54,28 m² 10 777,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł43,20 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny | first line | widok na morze | 50 M od plaży Stabilny cashflow + ochrona kapitału + wysoka płynność wyjścia To nie jest nieruchomość na próbę. To produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46,72 m² 16 160,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Widokowy apartament z tarasem 32 mkw, miejscami postojowymi Wyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,40 m² 14 900,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 240 zł65,37 m² 17 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł31,74 m² 10 081,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gotowa do zamieszkania - kawalerka w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1930 roku. Całkowita powierzchnia niespełna 29 m 2 , a w tym pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe Z dużym, słonecznym balkonem od strony południowej osiedle 4 pory roku zaciszne, widokowe miejsce, zamknięte osiedle opis: przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m 2.

Szczegóły ogłoszenia

276 600 zł64,30 m² 4 301,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny z przynależną piwnicą o powierzchni około 6.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,90 m² 8 200,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym samochód stanie się zbędny, a może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? To mieszkanie przyciąga nie tylko metrażem, ale przede wszystkim stylem życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,70 m² 17 946,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z tarasem w wyjątkowej inwestycji, tuż nad rzeką. Widok bezpośrednio na rzekę! Polecam 5 pokojowy apartament z przynależnym tarasem dostępnym z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 000 zł138,24 m² 9 635,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej Księże Wielkie, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w inwestycji, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

735 090 zł68,70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł73 m² 23 287,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł56 m² 119,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. 56m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Taras na dachu | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł127,50 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,90 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,31 m² 79,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament | zabłocie | portowa 45 | wysoki standard | pierwszy najem Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa na Zabłociu,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł58,84 m² 11 896,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2 pokoje przy ul. Czarnieckiego na wrocławskim Szczepinie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł61,30 m² 32 300,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulip mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 217 zł62,03 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł39 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 36m2 + piwnica 3m2. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni z szafą, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 100 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w Zielonej Dolinie - komfort i funkcjonalność w Strykowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w inwestycji Zielona Dolina , w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

483 973 zł40,67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, 3 pokoje, 1 piętro, 51 m2, 330000 zł sprzedam. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: polkowice ul. Kolejowa. Dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,38 m² 12 621,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowiji Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 979 760 zł106,42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34,40 m² 12 354,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 264 zł50,32 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,00 m , położone na parterze budynku, w kameralnej zabudowie szeregowej w okolicach Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,48 m² 11 861,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

1-pokojowe mieszkanie 34,48 m | strona południowa | media miejskie | piwnica | Jęczmienna 4 Zapraszam na Dzień Otwarty 23.04.2025 (czwartek) - obowiązuje telefoniczna rezerwacja godziny. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 110 zł34,98 m² 32 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Studio nad Wisłą mieszkanie : -pokój z aneksem kuchennym, - łazienka, -garderoba - przedpokój ogródek 8 m2 duże panoramiczne okna Ekspozycja wschodnia Budynek 10 piętrowy z 2-poziomowym.