dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 030 zł44,86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bloku, w Lubinie, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu , -.

Szczegóły ogłoszenia

583 920 zł24,33 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację apartamentu położonego w dzielnicy nadmoraskiej, między promenadą a parkiem Zdrojowym. Lokal położony na 3 piętrze, z balkonem od strony zachodniej. Na 24,33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 060 zł80,67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania przy Koziej w Krakowie to komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni i bliskości wody. W ramach inwestycji powstaje 21 lokali. W ofercie znajdują się mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł81,66 m² 7 225,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego, dwu poziomowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 81,66 m2 oraz garażem. Nieruchomość znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł147,80 m² 10 081,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 225 zł35,05 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,95 m² 12 992,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Bolesława Krzywoustego 17. Nieruchomość Budynek z 2005 r z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 560 zł38,30 m² 13 226,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 150 zł33,80 m² 16 927,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 34 m , 5. piętro, z balkonem - kompaktowy układ bez zbędnych strat powierzchni, kilka minut tramwajem od centrum. Układ: salon z aneksem kuchennym - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44,50 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do wynajmu mieszkanie 2-u pokojowe na osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury 79. Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 44,50m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 603 zł76,35 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Korzystny harmonogram płatności 30/70 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w Śródmieściu przy Motławie wykończony w wysokim standardzie położony w inwestycji waterlane. W budynku mieści się całodobowa recepcja oraz kompleks spa złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Promocja: pierwsze 3 miesiące płatne 2800zł/mc + czynsz, pozostałe miesiące 3000zł/mc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł37,20 m² 1 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w trybie przetargowym lokalu mieszkalnego nr 3 położonego w miejscowości Turza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Starego Miasta Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 102 zł61,36 m² 10 643,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - ul. Kazimierza Bieńkowskiego Najważniejsze informacje: cena: 653 102,34 pln (10 643,78 pln/m ) Powierzchnia: 61,36 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,26 m² 5 338,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Żory - os. Sikorskiego | 55,26 m | 295 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,26 m , położone na 4 piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 800 zł63,75 m² 12 498,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł67 m² 7 895,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na I piętrze w budynku czterorodzinnym przy ul. Królowej Jadwigi w Brodnicy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na Starym Podgórzu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas w biurze notus! Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przestronny apartament Z przepięknym widokiem! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł77,72 m² 8 106,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne i dwustronne (wystawa wschód-zachód) mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką z wc, o powierzchni 77.72m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł38,90 m² 16 838,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,90 m, 3 piętro w 3-piętrowym bloku, bez windy, rok budowy 2009. Budynek zadbany, w dobrym stanie technicznym. Klatki schodowe czyste, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,63 m² 7 688,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! uwaga, wyłącznie zamiana! Oferuję Państwu do zamiany na mniejsze, słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł32,80 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - sypialnia - funkcjonalna kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł40 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W rozwijającej się dzielnicy bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje opcja wykończenia mieszkania pod klucz Nowoczesna inwestycja położona w południowej częsci.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,60 m² 12 101,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej. Idealne do zamieszkania jak pod wynajem! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 37,60m2 - piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 335 zł43,93 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,17 m² 11 023,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w solidnym budownictwie z klimatem? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł93,15 m² 32,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, zapewniającej komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł51 m² 8 429 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz jasnego, przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem w Jaworznie, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkaniem w wysokim standardzie wykończenia. Lokal usytuowany jest na parterze budynku z windą. Położony na osiedlu Cicha Dolina przy ul. Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,63 m² 7 791,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie ul. Naruszewicza przy pętli.