dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

474 997 zł41,34 m² 11 490,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 560 zł65,90 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i komórką lokatorską, mieszczące się w inwestycji Osiedle Rymanowskie Wzgórze w Rymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 575 zł75,75 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 480 zł42,20 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i komórką lokatorską, mieszczące się w inwestycji Osiedle Rymanowskie Wzgórze w Rymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 980 zł58,20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. * zakup bezpośrednio od dewelopera * 0% prowizji * 0% podatku pcc Zapraszam Państwa na nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

388 194 zł51,17 m² 7 586,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klucze do odbioru! 2 pokoje +komórka lokatorska Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł37,82 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! Oferta zawiera wizualizacje gotowego mieszkania Mieszkanie o powierzchni 43 m w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - 1000 - lecia Państwa Polskiego , w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu Koncertowa Dolina przy ul. Koncertowej w Lublinie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

618 613 zł57,38 m² 10 780,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu Koncertowa Dolina przy ul. Koncertowej w Lublinie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł17,52 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka o powierzchni użytkowej 16,70 m2, położona na 8 piętrze w budynku z lat 80 w Gdyni, dzielnica Witomino. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59 m² 13 542,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł53,22 m² 15 877,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament Z ogrodem - 500 M od morza Nieruchomość Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 53,22 m , położony na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,60 m² 16 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,30 m² 13 746,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Jasieniu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł53,19 m² 7 332,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni 53,19 m , położona w miejscowości Rekcin, obejmująca mieszkanie z osobnym garażem oraz działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 780 zł50,10 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 376 zł60,92 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 868 zł63,14 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,65 m² 12 084,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,65 m2 w Brwinowie w spokojnym zielonym miejscu z pięknym widokiem na Park, tuż obok centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,60 m² 10 340,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie narożne - Reda, ul. Olimpijska | Osiedle Reda Park Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,6 m , położone w Redzie przy ul. Olimpijskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27,03 m² 21 790,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Komfortowy apartament przy samej plaży - Władysławowo Na sprzedaż apartament o powierzchni 27,03 m , położony w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 50 metrów od plaży we Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł28,08 m² 12 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 28,08 m2, położona na parterze kameralnego budynku w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Rumia, os. Rumia Park - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zrealizowanym przez dewelopera Semeko. Unikalny projekt lokalu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,75 m² 14 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,75 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Centrum Gdyni. Największe atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,20 m² 10 604,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m , z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku Ogrody Wejhera z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł91,60 m² 10 807,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż, wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku, przy ul. Pięknej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,6 m , po podłodze 142,69 m . Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajmu przestronne, bardzo komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Wysoka. Oferta skierowana dla par i singli - umowa w formie najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł32,90 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone przy Ul. Chrobrego w Białymstoku, os. Piasta. Mieszkane o pow. 32,9 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł17 m² 18 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję mikroapartament inwestycyjny - kawalerkę o powierzchni 17 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z 2022 roku. Nieruchomość prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem na winogradach. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,50 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone przy ul. Skośnej w Bielsku-Białej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Spokojny, kameralny budynek. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 59,68m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 208 zł39,60 m² 15 417,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Józefosław | 2 pokoje | 39,6 m | balkon | stan deweloperski Funkcjonalne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części podwarszawskiego Józefosławia idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł85,90 m² 12 793,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję w pełni funkcjonującą nieruchomość inwestycyjną, przystosowaną do wynajmu pokoi, położoną w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Kawalerka w Żyrardowie! Nieduże mieszkanie na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 245 zł80,08 m² 8 569,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera duże 5pokoi dodatkowo z dużym prawie 14m2 balkonem na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nowocześnie blisko natury i centrum Gliwic0% prowizji | 0% pcc (oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy zł!) Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikami ostatnie takie mieszkanie w gotowym budynku, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 052 zł33,14 m² 9 355,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Najmniejsze 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł39 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,29 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wm/elb18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lotnisko* studio dwupoziomowe * ul. Zarembowicza * Polecam do najmu urokliwą kawalerkę dwupoziomową o powierzchni 35 m2 w budynku apartamentowym" Minimax" przy ul. Zarembowicza we Wrocławiu ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29,65 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: wm/klb1/2026 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł53 m² 15 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. Budynek Mieszkanie jest położone na 4 piętrze,.