dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, pięknie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym bloku z 2025 roku przy ul. Wyszyńskiego w Tomaszowie Lubelskim. Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł45,75 m² 18 142,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywnie wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Chrzanowskiego w Gdyni. Lokalizacja blisko centrum objęta planem rewitalizacyjnym Gdyni, w pobliżu przystanek, urząd Morski,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,91 m² 14 712,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z klimatyzacją, pełnym wyposażeniem, systemem smart home oraz możliwością adaptacji garderoby na trzeci pokój! Dziś mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł62,70 m² 10 446,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , zlokalizowane przy ul. Pabla Picassa 5 w Warszawie, dzielnica Białołęka (tarchomin). Budynek i piętro Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł71,26 m² 8 826,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom szeregowy | chrosna | kameralna inwestycja Na sprzedaż dwa ostatnie lokale mieszkalne w malowniczej miejscowości Chrosna, gmina Liszki, położonej blisko Krakowa. To kameralny projekt składający.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł55,28 m² 6 114,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,28 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł33,50 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego z aktem notarialnym i koniecznością wskazania lokalu zastępczego. Okres najmu co najmniej 12 miesięcy Piękna kawalerka z balkonem, w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 042 zł74,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego pod klucz. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,33 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13b, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie. Usytuowane jest na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe-39 m2 na parterze niskiego bloku. Pokoje niezależne Bardzo dobry stan techniczny- nowa instalacja elektryczna ,gładzie gipsowe. Brak Balkonu, co miejskie, nowe okna pcv , junkers.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,30 m² 20 949 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ul. Pułaskiego okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,3 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

855 777 zł69,07 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,09 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta Wrocław Biskupin (śródmieście, wielka Wyspa). To.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32 m² 16 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,60 m² 10 698,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

878 250 zł58,55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrone mieszkanie W miasteczku wilanów Dobra lokalizacja | Nieumeblowane | Jasne wnętrza | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym, * sypialnia 1, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł76 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Narutowicza Residence'. Posiada powierzchnię 76m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł27,38 m² 20 818,12 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57 m z prywatnym ogrodem 65 m , położone w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Flagowej. Lokal znajduje się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna 30m kawalerka z dużym balkonem i bezpłatnym parkingiem przed budynkiem. Mieszkanie odnowione, czyste i posprzątane, gotowe na przyjęcie nowych lokatorów. Wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 658 zł57,06 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | V piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,06 m² 7 523,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Charakterystyka lokalu: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z potencjałem w malowniczej okolicy? Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

420 000 zł37,95 m² 11 067,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Własne M oferuje do sprzedania mieszkanie w bloku oddanym do użytkowania w 2023r. w Ostródzie, przy ul. Drwęckiej. To lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł84,74 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, trzy pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, przy ul. Paniowickiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków położonych na obrzeżach Lasu Pilczyckiego,na.

Szczegóły ogłoszenia

708 472 zł43,79 m² 16 178,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament jedynie 600 m od plaży w Kołobrzegu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament nad samym morzem w Kołobrzegu, w apartamentowcu z 2019 r., położony na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością, gdzie poranna kawa na balkonie smakuje lepiej. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3 piętrze.