dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

960 000 zł44,79 m² 21 433,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesne technologie i ciszę zieleni? Odkryj nowoczesny eco-apartament o powierzchni 44,79 m , położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe na 2 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 232 zł31,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Nowe mieszkanie w Rembertowie - 31,66 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Oferuje 2 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,09 m² 27 157,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29,09 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsk. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,43 m² 5 973,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,43 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku na Białym Kamieniu. Nieruchomość po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 150 zł111,30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Mokotowie - przy ikonicznej ulicy Narbutta! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59,40 m² 12 104,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Krajobrazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 231 zł53,19 m² 18 222 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie skomunikowana część Wrocławia, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,28 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie trzypokojowe przy ulicy sobieskiego W słupsku O powierzchni całkowitej 46,28 M2. Wszystko Z sieci miejskiej! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł36 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36,19 m² 5 111,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46,90 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Węgierskiej w Lesznie. Na powierzchnię 46,9 m2 składają się: pokój dzienny z balkonem kuchnia sypialnia sypialnia łazienka wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 320 zł42,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł84,37 m² 12 788,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostało ostatnie mieszkanie na parterze z ogródkiem, kto pierwszy ten lepszy!   zadzwoń i zarezerwuj Jako Biuro Ochab Nieruchomości z Sycowa prowadzimy oficjalną sprzedaż nowych.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta biura / Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53,66m2 zlokalizowane na obrzeżach Błonia , ok. 3km od ścisłego Centrum Błonia. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu , z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 372 zł55,54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,54 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł43,10 m² 6 960,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone na II piętrze w bloku przy alei Wojska Polskiego w Starogardzie Gdańskim. Praktyczny rozkład, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,30 m² 16 047,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Maślice, apartamenty Potokowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł34,21 m² 23 355,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m , położone w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,08 m² 15 554,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,11 m² 8 857,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż położony w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. To lokalizacja dla osób aktywnych jak i ceniących ciszę i wypoczynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

@@@ Przytulne 3 pokoje Wola k/ Pszczyny po remoncie czekają na Ciebie! @@@ Nowa oferta! Prezentacja przytulnego i atrakcyjnego lokalu mieszkalnego po remoncie w miejscowości Wola gmina Miedźna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum ? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduję się w dzielnicy Trzech Wieszczów. W pobliżu punkty handlowo usługowe , przychodnia, przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł27,35 m² 20 804,39 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

[eng below] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,35 m2 w nowej, unikatowej inwestycji z segmentu premium - The Upper House by Angel - położonej bezpośrednio nad rzeką, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 504 zł67,20 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł81,53 m² 17 171,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na ratusz miejski - kamienica zacisze, ul. Ogarna Kamienica z windą | Centrum Gdańska | Wysoki standard wykończenia | Widok na Ratusz Miejski | Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,79 m² 12 405,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,79 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62,82 m² 3 979,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni 62,82m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł23,50 m² 14 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią, położona w samym sercu Poznania, przy ulicy Wierzbięcice. Możliwość parkowania dla mieszkańców. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 032 zł38,26 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie | 1 Piętro | Gdynia Cisowa | Inwestycja 2027 opis nieruchomości : Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,26m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,90 m² 12 504 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 153,6 m2 usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł96,60 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Centrum miasta. Gorąco polecam Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31 m² 22 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m usytowana na 2 z 6 pięter w budynku z 2018 roku na strzeżonym osiedlu w dzielnicy Mokotów Stegny. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł86 m² 9 755,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Home profi ma przyjemność zaprezentować dużą nieruchomość o powierzchni 86 m , usytuowaną w Rzeszowie przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2,5 km od tętniącego życiem centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Matejki na Bydgoskim Przedmieściu. Nieruchomość mieści się w wyremontowanej kamienicy.