dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje | klimatyzacja| miejsce postojowe | wysoki standard | Garwolin Nowe niezamieszkane mieszkanie. Wykończone w wysokim standardzie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne dla osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 120 zł38,57 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 400 zł53 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 474 zł43,74 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł67,53 m² 18 495,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkańcy Ursusa! Szukacie miejsca, gdzie jedynym zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Mamy dla Państwa ofertę wyjątkową: mieszkanie, które nie było przygotowywane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 37,89 m 2 mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,20 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem - Nowa Ruda - Słupiec Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m zlokalizowane w spokojnej części Nowej Rudy -.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,10 m² 15 726,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj wśród zieleni w nowoczesnym 2-pokojowym mieszkaniu w Gdyni Dąbrowie! Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i cieszyć się nowym rozdziałem życia? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 489 zł42,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródka znajdującego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 755 zł49,31 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu znajdującego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 182 zł41,78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,70 m² 14 091,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania :3 pokoje na styku Śródmieścia i Woli Idealne dla rodziny lub jako inwestycja (grunty uregulowane) Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 71 M ) W samym sercu starego mokotowa, przy ul. Tynieckiej. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 116 m z osobnym wejściem, prywatnym ogródkiem i tarasem, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,51 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzony, nowoczesny 3 pokojowy apartament z tarasem na osiedlu Wieliczka Park w Czarnochowicach o powierzchni 58,51 m2 przygotowany w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką ul. Krzywy Zaułek, bronowice, kraków** Szukasz mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 670 zł36,51 m² 21 190,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Prestiżowe Apartamenty Omega powstają w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel (jezioro Krzywe). Nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 970 zł42,60 m² 21 337,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 670 zł35,96 m² 21 514,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

1 326 000 zł50 m² 26 520 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze 17-piętrowego budynku zlokalizowanego na Grochowie. Rozkład przestrzeni: salon.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł38 m² 23 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja W centrum miasta Jelcz-Laskowice przy ulicy frezjowa/stokrotkowa na osiedlu stokrotka park. Mieszkania są bezczynszowe- nie płacisz czynszu, płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł44 m² 13 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,61 m , położone na nowoczesnym osiedlu Aurora w Olsztynie przy ul. Barcza.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,61 m² 9 869,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na 6. piętrze jednego z wieżowców przy ul. Niemodlińskiej w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł36,24 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupując z nami nie płacisz prowizji dla biura oraz podatku od czynności cywilno - prawnych! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2 składające się z: -holu -2 pokoi ( duzy salon ok. 35 m i sypialnia ) -duża kuchnia -łazienka z prysznicem i wanną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na lokal jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Słoneczny Kiełczówek etap 7 - Lokal 5M/1 - ul. Jałowcowa 3-5, kiełczówek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł92 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy z windą i całodobową ochroną przy ul. Za Groblą 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na 4 piętrze w kameralnym budynku na Osiedlu Tytki Układ mieszkania : - przestronny i jasny salon z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44,60 m² 10 044,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne, trzypokojowe. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju oraz trzech pokoi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie do remontu na dzielnicy fabrycznej. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój,balkon oraz piwnica Mieszkanie własnościowe z wpisem do księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł52,60 m² 9 410,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na parterze z ogródkiem. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł51,90 m² 5 086,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,90 m , położone przy ul. Kolejowej 11 w Boguszowie-Gorcach. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł68,32 m² 12 426,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedamy atrakcyjnie położone mieszkanie w 4-piętrowym budynku z 2006 r. na Os. Książąt Pomorskich przy ul. Pszczelnej. Budynek wykończony klinkierem, z windą zjeżdżającą do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 146 zł91,12 m² 10 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł77,52 m² 13 222,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, 4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m każde), usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,65 m² 17 385,71 zł/m²