dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

859 770 zł37,84 m² 22 721,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego na parterze w budynku A. To idealna propozycja zarówno jako second home , jak i bezpieczna lokata kapitału. Na.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, pięciopokojowy apartament o powierzchni 125 m , położony na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To wyjątkowe miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikatowy apartament w sercu Poznania wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł62,42 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w samym sercu Jasła. Lokal znajduje się na 1. piętrze jednopiętrowej kamienicy w Rynku. Mieszkanie jest o powierzchni 62,64m2 a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł42,44 m² 3 487,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w niskiej cenie za m2, ale w bliskiej odległości od miasta? Idealnie się składa! tylko W naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w bloku-.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł87 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ciekawą propozycję: mieszkanie w nowo wybudowanym mini apartamentowcu w Koziegłowach, przy ul. Kwiatowej (niedaleko Osiedle Leśne), skraj Puszczy Zielonki. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

291 300 zł29,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Centrum Katowic. Posiadamy w ofercie mieszanie o pow. 29,13 m2 mieszcząc się na 2 piętrze w kamienicy z widokiem na dziedziniec co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł67,30 m² 5 898,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z balkonami o powierzchni całkowitej 67.30m2 usytuowane na pierwszym piętrze kilkurodzinnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 608 zł70,88 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

656 950 zł75,08 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowieckiej w Siedlcach. Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 75,08 m , położone w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,10 m² 7 302,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Bytkowska Park. Lokalizacja w otoczeniu zieleni zapewnia ciszę i komfort życia. Osiedle graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł63,36 m² 11 900,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem Siedlce, ul. Wojewódzkiego Na sprzedaż luksusowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63,36 m , w bloku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż - apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,93 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 904 zł41,63 m² 11 695,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Zaspa | al. Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Zaspie, przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80,50 m² 3 975,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prime elite poleca Przestronne mieszkanie 80,5 m | 3 pokoje | 2 balkony | garaż pod budynkiem. Nieruchomość położona w spokojnej, kameralnej miejscowości wśród terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal użytkowy Bydgoszcz, wzgórze Wolności Wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,60 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania składającego się z salonu, sypialni (powstałej w miejscu kuchni), kuchni w przejściu (bez wody) i łazienki. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł96 m² 21 864,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł71 m² 13 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Kielce przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu świetnie zlokalizowanego, przestronnego - 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,88m2. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł73,42 m² 1 430,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem, położone na 1. piętrze kamienicy w Okonku, przy ul. Kolejowej. To propozycja idealna dla osób, które szukają nieruchomości dającej pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Kawalerka z potencjałem |.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,19 m² 13 790,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż 3-pok. mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o pow. 65,19 m2 położone na szóstym piętrze w bloku z lat 70-tych na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł68,70 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Starołęka, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 038 732 zł101,55 m² 20 076,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Inwestycja: - osiedle nowoczesnych willi - klimat resortu wypoczynkowego - wysoki standard: - centralny oczyszczacz powietrza - rekuperator - ściany z najlepszą termoizolacją - dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,97 m² 10 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 43,97 m położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56,60 m² 13 162,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie po remoncie do indywidualnej aranżacji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 1,8 m. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 500 zł36,32 m² 13 284,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy nim będzie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł55,24 m² 15 115,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament z klimatycznym ogrodem na południu Krakowa gotowy do zamieszkania Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, parterowy apartament z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52,62 m² 81,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Super Lokalizacji! Gotowe dla Rodziny - Ząbkowice Śląskie Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,88 m² 8 844,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij