dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5, położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Warmińskiej. W skład wchodzą cztery pokoje, w tym dwa przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu. Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żyrardowskiej w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł99,50 m² 18 894,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości. Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł38,30 m² 20 496,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, niewielkie mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, w niewielkim domu gdzie mieszczą się 4 lokale z osobnymi wejściami, bardzo blisko plaży. Ciekawa propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie około 29 m +około 6,50m2 strych +około 2,90m2 piwnica ( pomieszczenia przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,64 m² 16 351,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 807 zł58,15 m² 7 099 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze, a na piętrze z balkonami Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju. Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30,27 m² 28 080,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W apartamentowcu seaside w Kołobrzegu z widokiem na morze wyposażony Apartament o pow. 30,27 m2 w cenie 850000,00pln. Apartament posiada Balkon, z którego w zasięgu 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na lubianym i doskonale skomunikowanym osiedlu Antoniuk, przy ul. Broniewskiego. To idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,90 m² 16 035,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,48 m² 6 839,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Podwójna okazja! Dwa mieszkania w jednej ofercie. Na sprzedaż dwa niezależne lokale mieszkalne bezczynszowe, po generalnym remoncie, zlokalizowane w dogodnej części miasta, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł24,53 m² 16 714,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne studio przy ul. Wolskiej, idealne jako inwestycja pod wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

opis: zamieszkaj w miejscu, które już dziś tętni życiem! Lawendowe Wzgórza to wieloetapowe osiedle, które odmieniło oblicze gdańskiego Jasienia, tworząc nowoczesną i samowystarczalną.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,80 m² 5 626,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Mieczysławowie pod Kutnem. 6 km. do centrum Kutna. Blok z wielkiej płyty po termomodernizacji. I piętro, 63,8 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 153 zł52,91 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Nowa cena! Nowa inwestycja "dominów Rynek" przy ul. Parkowej w Dominowie, gm. Głusk, lublin. Termin realizacji IV kwartał 2026 r. Oferujemy mieszkania w metrażach od 33,84 m2 do 67,74.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 53.00 m2. Lokalizacja:Sieradzka 36. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł35,10 m² 14 216,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży kawalerki, o powierzchni 35,1 M2 Z dużym balkonem I piwnicą W pobliżu lasu I licznych terenów zielonych. Bezpośrednio pod budynkiem dużą liczba.

Szczegóły ogłoszenia

109 100 zł27 m² 4 040,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na podłogach panele i płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł42,26 m² 15 852 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z możliwością stworzenia 2 pokoi w stanie deweloperskim. Nowoczesna inwestycja inspirowana sztuką i lokalnym kontekstem, położona w centralnej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. Kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Home Space Nieruchomości przedstawia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na 16 piętrze przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 487 zł29,33 m² 17 064 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta Z klauzulą wyłączności. Oferuję wygodne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zachodniej. Ogrodzony, bardzo ładnie zagospodarowany teren. Plac zabaw dla dzieci tylko dla mieszkańców. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny Apartament w Raciborzu z widokiem na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż piękny, luksusowy, przytulny apartament o powierzchni 117 m 2 mieszczący się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,04 m² 8 676,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes! oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości 3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł77,14 m² 4 213,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 3 pokoje, III piętro, piwnica. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Alei Grunwaldzkiej. Jeśli poszukujesz.