dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Nieduża klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł46 m² 21 021,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się na parterze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł25,60 m² 15 624,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale w tej inwestycji sprzedają się bardzo szybko. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - szczegóły podczas.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,50 m² 11 409,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort, bezpieczeństwo i świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł52,10 m² 4 395,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64,90 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z widokiem na panoramę Poznania - os. Kosmonautów. Możliwość własnej aranżacji. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Szukasz mieszkania z potencjałem, które wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze w bloku o powierzchni 50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71,65 m² 3 977,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja: dolnośląskie/ Jaworski/ Jawor, ul. Staromiejska Opis: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W imieniu biura Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,77 m , położonego w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywy Zaułek o powierzchni 49m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, bardzo jasne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 511 300 zł133 m² 18 881,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,09 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Droga Leśna w Obornikach, usytuowane w nowoczesnym, bezczynszowym budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 445 zł70,74 m² 19 160,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Przemyślane w każdym szczególe i odpowiedzialnie zaprojektowane. Dla ceniących nowoczesność w komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł109 m² 1 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Barwinek! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 m, zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,42 m² 8 405,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,42 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73,41 m² 15 651,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny W centrum gdańska - 2 mieszkania, 5 300 zł miesięcznie. Na sprzedaż stabilny i sprawdzony gotowiec inwestycyjny przy ul. Stefanii Sempołowskiej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,85 m² 19 385,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta inwestycyjna - 2 mieszkania w jednym, sopot, ul. Kolberga, blok przy samym lesie! Atuty nieruchomości - 60 m podzielone na dwa osobne, 2-pokojowe mieszkania z aneksami.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,18 m² 12 442,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz azylu od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z komfortu? To mieszkanie na Osiedlu Malowniczym (marszowice/leśnica) łączy nowoczesną funkcjonalność z bezpośrednim sąsiedztwem natury.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Szczecineckiej w Połczynie-Zdroju. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentacja mieszkania w dniu 17 maja od godziny 13.30 zapraszam - ul. Twarda 44 Oferujemy do wynajęcia po kapitalnym remoncie rozkładowe, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,50 m² 5 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Żeromskiego w Bielawie. Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na Błoniu! Budynek z końca lat '80 , położone jest w centralnej części dzielnicy. Wnętrze to salon, 2x sypialnia, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - Browary Wrocławskie! Pierwszy najem, nowe budownictwo! Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowany w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł24,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal mieszkalny W pierwszej linni od morza Na sprzedaż mały apartament nad morzem, znajdujący się w ośmiokondygnacyjnym budynku z 85 w pełni wyposażonymi apartamentami i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 894 zł39,70 m² 16 873 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezprowizyjna obsługa, bez pcc, dodatkowe rabaty I wsparcie procesu zakupu Oferuję do zakupu jedno z wybranych mieszkań w inwestycji na rynku pierwotnym w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5, położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Warmińskiej. W skład wchodzą cztery pokoje, w tym dwa przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu. Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żyrardowskiej w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł99,50 m² 18 894,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości. Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł38,30 m² 20 496,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, niewielkie mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, w niewielkim domu gdzie mieszczą się 4 lokale z osobnymi wejściami, bardzo blisko plaży. Ciekawa propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie około 29 m +około 6,50m2 strych +około 2,90m2 piwnica ( pomieszczenia przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,64 m² 16 351,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 807 zł58,15 m² 7 099 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze, a na piętrze z balkonami Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego!.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij