dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

599 000 zł48,13 m² 12 445,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: osiedle Euro Styl gotowe do wprowadzenia wysoki standard wykończenia 5km do obwodnica Trójmiasta 5km do plaży 700m do przystanku autobusowego 13 minut piechotą do Biedronki i do Lidla 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł37 m² 22 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 844 zł45,88 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Elegancie dwa pokoje Z balkonem na 1. Piętrze - piasta towers Agencja Partners International prezentuje nowoczesne mieszkanie w sercu krakowskich Mistrzejowic. Z przyjemnością przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł107 m² 14 018,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Modernistyczna kamienica z windą, ostatnie piętro Plac Inwalidów english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie w stylu rustykalnym mieszczące się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,20 m² 5 945,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 40,2m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku - Kamiennej. Opiekun oferty -> Agata Domagała tel.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wileńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

405 000 zł74 m² 5 472,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w Ełku przy ulicy Wileńskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym bloku w zasobach spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł64,85 m² 10 979,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,85m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-22,49 - pokój-13,76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł38,30 m² 14 360,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, 38,3 m Lokalizacja: nowy Dwór Mazowiecki Powierzchnia: 38,3 m Rok budowy: 2025 Piętro: 3 (winda w budynku) Rynek: pierwotny /.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia dzielnicy Krzyki, przy ulicy Pabianickiej. To miejsce łączy w sobie wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł50,60 m² 5 177,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Informacje ogólne: mieszkanie w malowniczym Szczecinku, przy ulicy Karlińskiej, w jednym z bloków, po renowacji elewacji, co sprawia, że prezentuje się nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł27 m² 18 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 295 zł43,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł79,40 m² 10 617,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę słonecznego trzypokojowego mieszkania, położonego bezpośrednio przy południowej granicy Wrocławia (okolice osiedli Ołtaszyn i Partynice) w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Piły ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, przytulność i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Centrum - ul. Konopnickiej | 1. piętro | Po remoncie | 67 m + piwnica 12 m Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny (obręb Leszczyny) - 40 m - 3 pokoje - po remoncie umeblowane Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,25 m² 7 960,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,25 m 2 zlokalizowane przy ul. Makuszyńskiego w nowej inwestycji na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł78,90 m² 5 323,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokój dzienny - 27,36 m 2 Jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Samuela Bogumiła Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie | od zaraz | czerniakowska Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne dla jednej osoby lub pary, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58 m w Krakowie, bronowice ul. Radzikowskiego (rondo Ofiar Katynia) Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 2600 zł + czynsz administracyjny 550 zł + prąd i gaz wg.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł38 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 38 m w centrum Wrocławia. Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana w standardzie premium, z dbałością o proporcje,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,60 m² 5 619,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 43,60 m2 położone na 9 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 942 zł38,53 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa wyjątkowe mieszkania w sercu Beskidu Niskiego Na sprzedaż funkcjonalne dwa mieszkania bezczynszowe o powierzchni użytkowej 38,53 m , położone w niezwykle malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,76 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym potencjałem, w doskonałej lokalizacji: rejon ul. Zana i Nadbystrzyckiej, blisko Politechniki i up. Wspaniałe miejsce do zamieszkania ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł43,19 m² 6 876,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,19 m2, 2 pokojowe na 5 p 10 piętrowego wieżowca z windą, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Strycharskiej 14/18 przy parku. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Modlnicy, w gminie Wielka Wieś, na terenie zamkniętego osiedla w wolnostojącym budynku. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 824 zł36,16 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

B1-2-2 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie budynków na granicy Młoszowej i Trzebini. Przyjemna okolica, blisko sklepów, przystanku, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

tel.   . Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł73,50 m² 2 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone na parterze w spokojnej miejscowości Stanomino. Idealna propozycja dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53,20 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Głogów, ul. Wojska Polskiego | 299 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Głogów, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł49,76 m² 6 028,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english call us (579x523x584) for more information Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Zielonej 40 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł67,22 m² 4 745,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Katowickiej (na wysokości Mijanki).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla inwestorów do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 przy ul. Krokusowa w Krakowie w dzielnicy Łagiewniki. Nieruchomość składająca się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł36,50 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Duża, przestronna, słoneczna kawalerka. Lokalizacja: spokojniejsze rejony miasta, dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Rozkład: duży.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,60 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Budowlana 30,6 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł85,56 m² 2 220,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje przestronne mieszkanie położone w urokliwej okolicy, dosłownie w samym sercu lasu w miejscowości Dziewcza Góra- solarnia! Opis : pow. 52,56m2, 2 pokoje,.