dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

700 000 zł79 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2, położone na parterze czteropiętrowej kamienicy z 1850 roku. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie, z odnowioną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam z widokiem na tereny zielone z dużym balkonem, o powierzchni 32 m2 na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Lubelskiej 81 w Rzeszowie. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł49,70 m² 19 114,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy z lat 50-tych na warszawskiej Nowej Pradze, przy ul. Linneusza 1.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,30 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Idealne mieszkanie dla rodziny, które zostało pomysłowo zaaranżowane i przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,65 m² 13 574,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży, bardzo ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 56,65m2 z zamontowaną klimatyzacją. Mieszkanie jest bardzo jasne, funkcjonalne i w pełni wykończone, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,53 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku. Ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 28,53 m2 składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 035 zł70,92 m² 13 325,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Sztutowo - Twój apartament nad morzem!** Zapytaj o rabat! Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu. Dla przykładu kupując wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 862 zł37,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł45 m² 11 108,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

!rezerwacja! Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na szczecińskich Gumieńcach przy ul. Kazimierskiej 1j. Lokal znajduje się na IV piętrze niskiego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł78 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł55,89 m² 25 049,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana kamienica | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 55,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - wągrowiec, ul. Piaskowa 3 pokoje na parterze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,06m , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,80 m² 8 345,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dla zdecydowanego kupca przewidziany dodatkowy benefit związany z aranżacją wnętrza. Szczegóły podczas prezentacji. Szukasz mieszkania, w którym wszystko masz pod ręką, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 150 m2 położone na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74,30 m² 15 881,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą w Gdańsku (morena). Cisza i spokój, na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 74,3m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł43,70 m² 16 453,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Solano - mały kack - nowoczesne osiedle - wygodne I pełne światła Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 66 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy Placu Margaretek w Tarnowie Podgórnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 412 zł65,32 m² 9 482,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Białołęce. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni w formie aneksu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świecie,kujawsko-pomorskie

2 100 zł45,30 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Świecie, ul. Królowej Bony Powierzchnia: 45,3 m , Balkon , Komórka lokatorska , Prywatne miejsce parkingowe Dostępne od zaraz Zapraszamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Hlonda w Wilanowie. Wysoki standard budynku, reprezentacyjne klatki schodowe, ładnie zagospodarowany teren osiedla. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie przy ul. Obozowej. Do dyspozycji mieszkańców duży taras oraz klimatyzacja. Nieruchomość położona w zacisznym miejscu w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność | żoliborz | 2 pokoje | garaż I komórka W cenie | czynsz W cenie Do wynajęcia od 1 czerwca (lub wcześniej) na rok, z możliwością przedłużenia, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł86,92 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Oferujemy na wynajem komfortowe, przytulne oraz przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, przy ul. Kamiennej, dobrze skomunikowane, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia świeżo wykończone mieszkania 2 pokojowe, ok. 28m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ulicy Gdańskiej wszystko nowe, łącznie z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54,10 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,50 m² 19 130,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament z piwnicą znajdujące się na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1937 roku. - świetna lokalizacja na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ul. Bruna na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, jadalni/gabinetu, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł75,53 m² 9 069,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży w pełni rozkładowa nieruchomość położona przy ul. Pułkownika Karola Myrka. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku na parterze, w okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł69,98 m² 11 431,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,98 m , położone przy ul. Ledóchowskiego w Szczecinie (gumieńce, osiedle Reda). Lokal znajduje się w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80,43 m² 12 420,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

80,43 m | Taras 40 m | Ostatnie piętro | Widok na zieleń | 2 miejsca postojowe | Osiedle Franciszkańskie Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i światła.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,16 m² 6 748,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Karpacz - M2 idealne pod bazę wypadową. Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. Jeśli szukasz mieszkania w Karpaczu, w którym będzie można się zatrzymać podczas wizyty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,50 m² 12 198,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe 65,50 m + balkon, piwnica, komórka Lokalizacja: wrocław, śródmieście Powierzchnia: 65,50 m + komórka przy lokalu 5 m + piwnica 0,8 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,38 m² 6 190,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,38m2. Mieszkanie na piętrze daje możliwość adaptacji poddasza na użytkowe. Dodatkowa przestrzeń daje możliwość.